





Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 920-007931
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.69kg
35.93€ (70.27лв.)
без ДДС: 29.94€ (58.56лв.)
Етикети:
Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey
, 920-007931
, LOGITECH
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey
, цена Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey
, оферти Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey
, ревю Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey
, промоция Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey
, онлайн магазин Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey
, поръчай Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey
, Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey мнения
, Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, logitech {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey
, гаранция Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey
, бърза доставка Logitech MK235 keyboard Mouse included USB QWERTY US International Grey
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, LOGITECH 920-007931 характеристики
, LOGITECH 920-007931 спецификации
, LOGITECH 920-007931 review
, LOGITECH 920-007931 сравнение
, LOGITECH 920-007931 отзиви
, LOGITECH 920-007931 намаление
| Colour group: | Black |
| Harmonized System (HS) code: | 84716060 |
| Plug and Play: | Yes |
| Wireless range: | 10 m |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Adjustable keyboard height: | Yes |
| Wrist rest: | No |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Backlight: | No |
| Protection features: | Spill resistant |
| Keyboard style: | Straight |
| Product colour: | Grey |
| Battery type: | AA |
| Number of batteries (keyboard): | 2 |
| Number of batteries supported: | 6 |
| Battery capacity: | 2000 mAh |
| Service life of battery: | 36 month(s) |
| Battery technology: | Alkaline |
| Keyboard battery type: | AAA |
| Power source type: | Battery |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Mouse weight: | 70.5 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 137.5 x 435.5 x 20.5 mm |
| Keyboard weight: | 475 g |
| Mouse dimensions (WxDxH): | 61.5 x 97.7 x 35.2 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10 |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| User guide: | Yes |
| Receiver weight: | 2 g |
| Package width: | 142 mm |
| Batteries included: | Yes |
| Package height: | 41 mm |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Receiver included: | Yes |
| Receiver dimensions (WxDxH): | 14.4 x 6.6 x 18.7 mm |
| Receiver type: | Nano receiver |
| Package weight: | 720 g |
| Package type: | Box |
| Buttons quantity: | 3 |
| Number of batteries (mouse): | 1 |
| Movement resolution: | 1000 DPI |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Mouse battery type: | AA |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Mouse included: | Yes |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Mouse battery life: | 12 month(s) |
| Scroll: | Yes |
| Movement detection technology: | Optical |
| Scroll type: | Wheel |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| Number of hot keys: | 12 |
| Numeric keypad: | Yes |
| Hot keys: | Yes |
| Purpose: | PC/Server |
| Keyboard language: | US International |
| Keyboard keys operating life: | 5 million characters |
| Windows keys: | Yes |
| Key travel distance: | 2.6 mm |
| Fingerprint reader: | No |
| Recommended usage: | Home |
| Pointing device: | No |
| Noise level: | 55 dB |
| Angle adjustment (max): | 8° |
| On/off switch: | Yes |
| Keyboard number of keys: | 100 |
| Keyboard layout: | QWERTY |
| Spill-resistant up to: | 60 ml |
| USB hub: | No |
| Security algorithms: | 128-bit AES |
| Device interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Master (outer) case gross weight: | 6.14 kg |










