





















Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SYSHINPLA0011
- Тегло: 11.50kg
- SKU: SYSHINPLA0011
3,081.35€ (6,026.59лв.)
без ДДС: 2,567.79€ (5,022.16лв.)
![]() |
12 x 290.98 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, SYSHINPLA0011
, HISENSE
, TV & Електроника
, купете Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, цена Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, оферти Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, ревю Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, промоция Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, онлайн магазин Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, поръчай Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black мнения
, Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, hisense {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, гаранция Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, бърза доставка Hisense Laser TV PL2 Ultra short throw projector 2700 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, HISENSE цена
, HISENSE промоция
, HISENSE отстъпка
, HISENSE TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HISENSE SYSHINPLA0011 характеристики
, HISENSE SYSHINPLA0011 спецификации
, HISENSE SYSHINPLA0011 review
, HISENSE SYSHINPLA0011 сравнение
, HISENSE SYSHINPLA0011 отзиви
, HISENSE SYSHINPLA0011 намаление
EAN: 6942351411163
MPN: PL2
Technical Specifications
| Compliance certificates | CB |
| Compliance certificates | Electromagnetic Compatibility (EMC) |
| Compliance certificates | RoHS |
| On Screen Display (OSD) languages | French |
| On Screen Display (OSD) languages | LAT |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish |
| On Screen Display (OSD) languages | Hungarian |
| On Screen Display (OSD) languages | Lithuanian |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish |
| On Screen Display (OSD) languages | Simplified Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | Danish |
| On Screen Display (OSD) languages | Arabic |
| On Screen Display (OSD) languages | Portuguese |
| On Screen Display (OSD) languages | Slovenian |
| On Screen Display (OSD) languages | German |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian |
| On Screen Display (OSD) languages | English |
| On Screen Display (OSD) languages | Norwegian |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish |
| On Screen Display (OSD) languages | Indonesian |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian |
| On Screen Display (OSD) languages | Czech |
| On Screen Display (OSD) languages | Turkish |
| On Screen Display (OSD) languages | Estonian |
| On Screen Display (OSD) languages | BEL |
| On Screen Display (OSD) languages | Spanish |
| Video apps | YouTube |
| Video apps | Amazon Prime Video |
| Video apps | Netflix |
| Hotel mode | Yes |
| Operating system version | U7.6 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR 10+ |
| Preset modes | Game |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Interactive | No |
| AirPlay | Yes |
| Noise level | 32 dB |
| Operating system installed | VIDAA U |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Market positioning | Home cinema |
| Product type | Ultra short throw projector |
| Product colour | Black |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power source | AC |
| Power consumption (typical) | 350 W |
| AC input voltage | 120 - 240 V |
| Depth | 335 mm |
| Height | 120 mm |
| Package width | 610 mm |
| Weight | 8.5 kg |
| Width | 531 mm |
| Package weight | 11.5 kg |
| Package depth | 435 mm |
| Package height | 250 mm |
| Web browser | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Miracast | Yes |
| Bluetooth profiles | AVRCP |
| Bluetooth profiles | A2DP |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Browser supported | Odin |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Remote control included | Yes |
| Cables included | Power |
| Manual | Yes |
| Built-in display | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Audio decoders | Dolby Audio |
| RMS rated power | 30 W |
| Audio formats supported | AC4 |
| Video formats supported | VC-1 |
| Video formats supported | MPEG2 |
| Video formats supported | H.264 |
| Video formats supported | HEVC |
| Video formats supported | MVC |
| Video formats supported | H.265 |
| Video formats supported | MPEG4 |
| Video formats supported | VP9 |
| Card reader integrated | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| S/PDIF out port | Yes |
| HDMI ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| DVI port | No |
| Harmonized System (HS) code | 8528.62 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Analog signal format system | Not supported |
| Full HD | Yes |
| 3D | Yes |
| Throw ratio | 0.22 |
| Focus | No |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Projection technology | DLP |
| Smart projector | Yes |
| Screen size compatibility | 2032 - 3810 mm (80 - 150") |
| Colour gamut | 80% |
| Projector brightness | 2700 ANSI lumens |
| Number of colours | 1.07 billion colours |
| Projector native resolution | UHD 4K (3840x2160) |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Light source type | Laser |
| Service life of light source | 25000 h |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 43.5 x 61 x 25 cm
Weight: 11.5 kg

