





















Hisense 55U7Q 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAHINLCD0055
- Тегло: 19.50kg
- SKU: TVAHINLCD0055
663.06€ (1,296.83лв.)
без ДДС: 552.55€ (1,080.69лв.)
![]() |
12 x 62.61 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
, TVAHINLCD0055
, HISENSE
, TV & Електроника
, купете Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
, цена Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
, оферти Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
, ревю Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
, промоция Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
, онлайн магазин Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
, поръчай Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
, Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m² мнения
, Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m² сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, hisense {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
, гаранция Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
, бърза доставка Hisense 55U7Q 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 450 cd/m²
, HISENSE цена
, HISENSE промоция
, HISENSE отстъпка
, HISENSE TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HISENSE TVAHINLCD0055 характеристики
, HISENSE TVAHINLCD0055 спецификации
, HISENSE TVAHINLCD0055 review
, HISENSE TVAHINLCD0055 сравнение
, HISENSE TVAHINLCD0055 отзиви
, HISENSE TVAHINLCD0055 намаление
EAN: 6942351421032
MPN: 55U7Q
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Stand colour | Black |
| Housing material | Plastic |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 400 x 200 |
| Stand type | Center stand |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 180 W |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 110 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 64 kWh |
| Height (with stand) | 773 mm |
| Depth (with stand) | 288 mm |
| Width (with stand) | 1226 mm |
| Stand depth | 28.8 cm |
| Width (without stand) | 1226 mm |
| Depth (without stand) | 77 mm |
| Stand width | 40 cm |
| Height (without stand) | 713 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video formats supported | MPEG |
| Video formats supported | MP4 |
| Video formats supported | MKV |
| Video formats supported | MOV |
| Video formats supported | AVI |
| Video formats supported | WEBM |
| Video formats supported | HEVC |
| Video formats supported | FLV |
| Video formats supported | TS |
| Video formats supported | WMV |
| Video formats supported | AVC |
| Audio formats supported | MP3 |
| Audio formats supported | MPEG |
| Audio formats supported | OPUS |
| Audio formats supported | WMA |
| Audio formats supported | AAC |
| Audio formats supported | FLAC |
| Audio formats supported | WAV |
| Image formats supported | PNG |
| Image formats supported | GIF |
| Image formats supported | JPEG |
| Image formats supported | BMP |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Game mode | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Backlight dimming technology | Local Dimming |
| Package height | 874 mm |
| Package depth | 142 mm |
| Package weight | 19.5 kg |
| Package width | 1387 mm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display diagonal | 139.7 cm (55") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Screen shape | Flat |
| LED backlight | Yes |
| Response time | 6 ms |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display technology | ULED |
| LED backlighting type | Mini LED |
| Display diagonal (metric) | 139 cm |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Display brightness | 450 cd/m² |
| Native refresh rate | 144 Hz |
| Equalizer | Yes |
| Built-in subwoofer | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Audio decoders | DTS:X |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Subwoofer RMS power | 20 W |
| RMS rated power | 30 W |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 4 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Common interface Plus (CI+) version | 2.0 |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Warnings | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Warnings | The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Warnings | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Operating system installed | VIDAA |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Operating system version | U8.5 |
| Timeshift | Yes |
| Smart modes | Filmmaker |
| Smart modes | Dolby Vision |
| Hisense technologies (AV/TV) | Quantum Dot Colour |
| Hisense technologies (AV/TV) | Dolby Vision™ |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2216366 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14 x 138 x 87 cm
Weight: 19.5 kg

