



















Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAHINLCD0057
- Тегло: 22.50kg
- SKU: TVAHINLCD0057
502.76€ (983.32лв.)
без ДДС: 418.97€ (819.43лв.)
![]() |
12 x 47.48 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, TVAHINLCD0057
, HISENSE
, TV & Електроника
, купете Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, цена Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, оферти Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, ревю Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, промоция Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, онлайн магазин Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, поръчай Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² мнения
, Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, hisense {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, гаранция Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, бърза доставка Hisense 65E7KQ 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, HISENSE цена
, HISENSE промоция
, HISENSE отстъпка
, HISENSE TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HISENSE TVAHINLCD0057 характеристики
, HISENSE TVAHINLCD0057 спецификации
, HISENSE TVAHINLCD0057 review
, HISENSE TVAHINLCD0057 сравнение
, HISENSE TVAHINLCD0057 отзиви
, HISENSE TVAHINLCD0057 намаление
EAN: 6942351418902
MPN: 65E7KQ
Technical Specifications
| Panel mounting interface | 400 x 300 |
| Product colour | Black |
| VESA mounting | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 154 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 105 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 165 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Programming period | 8 day(s) |
| Number of OSD languages | 33 |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Hotel mode | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish |
| On Screen Display (OSD) languages | Hungarian |
| On Screen Display (OSD) languages | Slovak |
| On Screen Display (OSD) languages | Ukrainian |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish |
| On Screen Display (OSD) languages | Arabic |
| On Screen Display (OSD) languages | Portuguese |
| On Screen Display (OSD) languages | Slovenian |
| On Screen Display (OSD) languages | German |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian |
| On Screen Display (OSD) languages | Dutch |
| On Screen Display (OSD) languages | Serbian |
| On Screen Display (OSD) languages | Bulgarian |
| On Screen Display (OSD) languages | ALB |
| On Screen Display (OSD) languages | Estonian |
| On Screen Display (OSD) languages | BEL |
| On Screen Display (OSD) languages | French |
| On Screen Display (OSD) languages | Romanian |
| On Screen Display (OSD) languages | English |
| On Screen Display (OSD) languages | Norwegian |
| On Screen Display (OSD) languages | MAC |
| On Screen Display (OSD) languages | Danish |
| On Screen Display (OSD) languages | Greek |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian |
| On Screen Display (OSD) languages | Czech |
| On Screen Display (OSD) languages | Lithuanian |
| On Screen Display (OSD) languages | BOS |
| On Screen Display (OSD) languages | Spanish |
| On Screen Display (OSD) languages | Croatian |
| On Screen Display (OSD) languages | LAT |
| On Screen Display (OSD) languages | KAZ |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Stand width | 116.4 cm |
| Stand depth | 30 cm |
| Depth (without stand) | 74 mm |
| Height (without stand) | 834 mm |
| Width (without stand) | 1452 mm |
| Weight (with stand) | 16.7 kg |
| Weight (without stand) | 16.5 kg |
| Height (with stand) | 896 mm |
| Depth (with stand) | 300 mm |
| Width (with stand) | 1452 mm |
| Web browser | Yes |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Image formats supported | JPEG |
| Image formats supported | JPG |
| Image formats supported | BMP |
| Image formats supported | PNG |
| Image formats supported | GIF |
| Audio formats supported | OPUS |
| Audio formats supported | AC3 |
| Audio formats supported | WMA |
| Audio formats supported | MP3 |
| Audio formats supported | AAC |
| Audio formats supported | FLAC |
| Audio formats supported | PCM |
| Audio formats supported | WAV |
| Teletext function | Yes |
| USB recording | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| Noise reduction | Yes |
| Game mode | Yes |
| Parental control | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling | Yes |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Video formats supported | AVI |
| Video formats supported | WEBM |
| Video formats supported | MP4 |
| Video formats supported | WMV |
| Video formats supported | MKV |
| Video formats supported | MOV |
| Video formats supported | TS |
| Video formats supported | FLV |
| Processor cores | 4 |
| Package width | 1602 mm |
| Package type | Box |
| Package depth | 161 mm |
| Package height | 996 mm |
| Package weight | 24.5 kg |
| Remote control included | Yes |
| Desktop stand | Yes |
| Cables included | AC |
| Display diagonal (metric) | 164 cm |
| Contrast ratio (typical) | 3200:1 |
| Display technology | QLED |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| LED backlighting type | Direct-LED |
| Comb filter | 3D |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 165.1 cm (65") |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Screen shape | Flat |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 8 ms |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Equalizer | Yes |
| RMS rated power | 20 W |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Audio (L/R) in | 1 |
| RF ports quantity | 2 |
| PC in (D-Sub) | No |
| Composite video in | 1 |
| Common interface (CI) | Yes |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone outputs | 1 |
| Repairability index | 6.5 |
| Tuner type | Analog & digital |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-S |
| Video apps | YouTube |
| Video apps | Amazon Prime Video |
| Video apps | DAZN |
| Video apps | Movistar |
| Video apps | Disney+ |
| Video apps | Netflix |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version | 2.0.3 |
| Smart TV | Yes |
| Operating system version | U6 |
| Screen mirroring | Yes |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Timeshift | Yes |
| Internet TV | Yes |
| Operating system installed | VIDAA |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14.2 x 99.7 x 164.9 cm
Weight: 22.5 kg

