





Hisense 50E7Q TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAHINLCD0051
- Тегло: 12.50kg
- SKU: TVAHINLCD0051
404.52€ (791.17лв.)
без ДДС: 337.10€ (659.31лв.)
![]() |
12 x 38.20 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVAHINLCD0051
, HISENSE
, TV & Електроника
, купете Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, hisense {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Hisense 50E7Q TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, HISENSE цена
, HISENSE промоция
, HISENSE отстъпка
, HISENSE TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, HISENSE TVAHINLCD0051 характеристики
, HISENSE TVAHINLCD0051 спецификации
, HISENSE TVAHINLCD0051 review
, HISENSE TVAHINLCD0051 сравнение
, HISENSE TVAHINLCD0051 отзиви
, HISENSE TVAHINLCD0051 намаление
EAN: 6942351418636
MPN: 50E7Q
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Housing material | Plastic |
| VESA mounting | Yes |
| Stand colour | Black |
| Panel mounting interface | 200 x 400 mm |
| Stand type | Legs stand |
| Power consumption (typical) | 120 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 95 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 54 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Width (with stand) | 1119 mm |
| Height (with stand) | 685 mm |
| Depth (with stand) | 298 mm |
| Height (without stand) | 649 mm |
| Depth (without stand) | 80 mm |
| Width (without stand) | 1119 mm |
| Stand width | 89.5 cm |
| Stand depth | 29.8 cm |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Video formats supported | MOV |
| Video formats supported | HEVC |
| Video formats supported | WMV |
| Video formats supported | AVI |
| Video formats supported | WEBM |
| Video formats supported | MPEG |
| Video formats supported | MP4 |
| Video formats supported | MKV |
| Video formats supported | AVC |
| Video formats supported | FLV |
| Video formats supported | TS |
| Audio formats supported | MPEG |
| Audio formats supported | WMA |
| Audio formats supported | OPUS |
| Audio formats supported | WAV |
| Audio formats supported | MP3 |
| Audio formats supported | AAC |
| Audio formats supported | FLAC |
| Image formats supported | BMP |
| Image formats supported | GIF |
| Image formats supported | PNG |
| Image formats supported | JPEG |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| Parental control | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| Package depth | 129 mm |
| Package weight | 12.5 kg |
| Package width | 1248 mm |
| Package height | 799 mm |
| Screen shape | Flat |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Response time | 8 ms |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 127 cm (50") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display refresh rates supported | 60 Hz |
| Display refresh rates supported | 50 Hz |
| Display diagonal (metric) | 126 cm |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Display technology | QLED |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Equalizer | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 20 W |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Audio decoders | DTS Virtual:X |
| HDMI version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 3 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Common interface Plus (CI+) version | 2.0 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Tuner type | Analog & digital |
| Digital signal format system | DVB-S |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Operating system installed | VIDAA |
| Smart TV | Yes |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Smart modes | Dolby Vision |
| Hisense technologies (AV/TV) | Quantum Dot Colour |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12.5 x 124 x 79 cm
Weight: 12.5 kg

