





Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: HS2100
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 6.60kg
171.78€ (335.97лв.)
без ДДС: 143.15€ (279.98лв.)
![]() |
12 x 16.22 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W
, HS2100
, HISENSE
, Саундбарове
, Домашно кино и озвучение
, купете Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W
, цена Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W
, оферти Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W
, ревю Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W
, промоция Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W
, онлайн магазин Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W
, поръчай Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W
, Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W мнения
, Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W сравнение
, евтин Саундбарове
, топ Саундбарове
, най-добър Саундбарове
, нов Саундбарове
, hisense {ucfirst}саундбарове
, оригинален Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W
, гаранция Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W
, бърза доставка Hisense HS2100 soundbar speaker Black 2.1 channels 240 W
, HISENSE цена
, HISENSE промоция
, HISENSE отстъпка
, HISENSE Саундбарове
, саундбарове в българия
, саундбарове techmag
, онлайн поръчка Саундбарове
, магазин за Саундбарове
, топ оферти Саундбарове
, HISENSE HS2100 характеристики
, HISENSE HS2100 спецификации
, HISENSE HS2100 review
, HISENSE HS2100 сравнение
, HISENSE HS2100 отзиви
, HISENSE HS2100 намаление
| Wireless connection: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| Volume control: | Buttons |
| Audio formats supported: | WMA, MP3, WAV |
| Virtual surround: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Soundbar power consumption: | 20 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 20 W |
| Subwoofer power consumption: | 20 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power source: | AC |
| Height: | 60 mm |
| Soundbar weight: | 1.5 kg |
| Subwoofer depth: | 35 cm |
| Width: | 800 mm |
| Depth: | 90 mm |
| Subwoofer width: | 11 cm |
| Weight: | 1.5 kg |
| Subwoofer weight: | 3.4 kg |
| Subwoofer height: | 30 cm |
| Cord length: | 1.5 m |
| Package depth: | 445 mm |
| Package width: | 890 mm |
| Package weight: | 6.5 kg |
| Package height: | 155 mm |
| Package type: | Box |
| Cables included: | AC, Optical |
| Remote control included: | Yes |
| Number of products included: | 3 pc(s) |
| Batteries included: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| RMS rated power: | 240 W |
| Audio decoders: | DTS Virtual:X, Dolby Digital Plus, Dolby Digital |
| Rear speaker RMS power: | 120 W |
| Equalizer: | Yes |
| Soundbar mode control: | Yes |
| TV Sound Share: | Yes |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Equalizer modes: | Movie, Music, TV |
| Audio output channels: | 2.1 channels |
| UN number: | 8518210000 |
| Wi-Fi: | No |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Line-in: | Yes |
| AUX in: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| HDMI version: | 2.0 |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Number of HDMI outputs: | 1 |
| Digital audio coaxial in: | 1 |
| Bluetooth: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Subwoofer housing material: | Wood |
| Soundbar speaker housing material: | Plastic |
| Multiroom: | No |
| Export Control Classification Number (ECCN): | 8518210000 |
| Customs product code (TARIC): | 8518210000 |
| Harmonized System (HS) code: | 8518210000 |
| Woofer diameter (subwoofer): | 13.3 cm (5.25") |
| Subwoofer connectivity: | Wireless |
| Bass adjustment: | Yes |
| Subwoofer location: | Separate |
| Subwoofer type: | Active subwoofer |
| Subwoofer included: | Yes |
| Subwoofer RMS power: | 120 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Soundbar speaker RMS power: | 120 W |
| Woofer diameter (imperial): | 13.3 cm (5.25") |
| Crossover frequency: | 20000 Hz |






