





Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m² – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: ✔ В наличност
- Модел: 32A4N
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.60kg
371.00€ (725.62лв.)
без ДДС: 309.17€ (604.68лв.)
![]() |
12 x 35.04 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m²
, 32A4N
, HISENSE
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m²
, цена Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m²
, оферти Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m²
, ревю Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m²
, промоция Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m²
, онлайн магазин Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m²
, поръчай Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m²
, Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m² мнения
, Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m² сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, hisense {ucfirst}телевизори
, оригинален Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m²
, гаранция Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m²
, бърза доставка Hisense 32A4N TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black 200 cd/m²
, HISENSE цена
, HISENSE промоция
, HISENSE отстъпка
, HISENSE Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, HISENSE 32A4N характеристики
, HISENSE 32A4N спецификации
, HISENSE 32A4N review
, HISENSE 32A4N сравнение
, HISENSE 32A4N отзиви
, HISENSE 32A4N намаление
| VESA mounting: | Yes |
| Housing material: | Plastic |
| Stand colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 100 x 200 |
| Product colour: | Black |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (max): | 65 W |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 27 kWh |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Depth (without stand): | 85 mm |
| Height (without stand): | 430 mm |
| Width (without stand): | 726 mm |
| Weight (with stand): | 3.8 kg |
| Height (with stand): | 479 mm |
| Depth (with stand): | 186 mm |
| Width (with stand): | 726 mm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Video formats supported: | H.264, MPEG1, MPEG4, WMV3, AVC, HEVC/H.265 |
| Parental control: | Yes |
| Image formats supported: | BMP, PNG, JPEG, GIF |
| Noise reduction: | Yes |
| Audio formats supported: | MPEG, DTS |
| Package width: | 811 mm |
| Package weight: | 5.6 kg |
| Package depth: | 122 mm |
| Package height: | 515 mm |
| Desktop stand: | Yes |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Comb filter: | 3D |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Display brightness: | 200 cd/m² |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display technology: | LED |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display diagonal: | 81.3 cm (32") |
| HD type: | HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| LED backlight: | Yes |
| Screen shape: | Flat |
| Supported graphics resolutions: | 1366 x 768 |
| Display resolution: | 1366 x 768 pixels |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Built-in subwoofer: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| Audio decoders: | DTS Virtual:X |
| RMS rated power: | 6 W |
| Equalizer: | Yes |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) specification: | DMP, DMR |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version: | 2.0 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| RF ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Digital signal format system: | DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T |
| Apple AirPlay 2 support: | No |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Smart TV: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1830468 |






