


-31 %



Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 100E7NQ
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 84.00kg
2,437.64€ (4,767.62лв.)
3,545.66€ (6,934.72лв.)
без ДДС: 2,031.37€ (3,973.01лв.)
![]() |
12 x 230.19 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2
, 100E7NQ
, HISENSE
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2
, цена Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2
, оферти Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2
, ревю Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2
, промоция Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2
, онлайн магазин Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2
, поръчай Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2
, Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2 мнения
, Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2 сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, hisense {ucfirst}телевизори
, оригинален Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2
, гаранция Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2
, бърза доставка Hisense 100E7NQ PRO TV 2.54 m (100) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 500 cd/m2
, HISENSE цена
, HISENSE промоция
, HISENSE отстъпка
, HISENSE Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, HISENSE 100E7NQ характеристики
, HISENSE 100E7NQ спецификации
, HISENSE 100E7NQ review
, HISENSE 100E7NQ сравнение
, HISENSE 100E7NQ отзиви
, HISENSE 100E7NQ намаление
| Bezel type: | Zero Bezel |
| Panel mounting interface: | 600 x 400 mm |
| Housing material: | Metal, Plastic |
| VESA mounting: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 350 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 183 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Programming period: | 8 day(s) |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Hotel mode: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Sleep timer: | Yes |
| Height (with stand): | 1322 mm |
| Depth (with stand): | 500 mm |
| Depth (without stand): | 101 mm |
| Weight (without stand): | 62.5 kg |
| Width (without stand): | 2235 mm |
| Stand width: | 139.3 cm |
| Height (without stand): | 1286 mm |
| Stand depth: | 50 cm |
| Weight (with stand): | 62.5 kg |
| Width (with stand): | 2235 mm |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g |
| Wi-Fi: | Yes |
| Browsing: | Yes |
| Web browser: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Bluetooth: | Yes |
| AI Upscale: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Backlight dimming technology: | Local Dimming |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Processor cores: | 4 |
| Video formats supported: | MKV, MPEG1, VC-1, MPEG2, TS, WMV, HEVC/H.265, AVI, WEBM, MP4, FLV, MPEG4, MOV, VP9, WMV3, VP8, AVC |
| Video upscaling: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Dolby Vision, Filmmaker Mode, HDR 10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Ambient light sensor: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Game mode: | Yes |
| Teletext function: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| AMD FreeSync: | No |
| Noise reduction: | Yes |
| Audio formats supported: | LPCM, MPEG-1, WAV, Vorbis, WMA, OPUS, MP3, MPEG-2, AAC, FLAC |
| Image formats supported: | JPG, BMP, GIF, JPEG, PNG |
| Package weight: | 84 kg |
| Package width: | 2398 mm |
| Package depth: | 250 mm |
| Package height: | 1490 mm |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Response time: | 6 ms |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Screen shape: | Flat |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| Contrast ratio (typical): | 5000:1 |
| Display technology: | QLED |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Display diagonal (metric): | 254 cm |
| Display diagonal: | 2.54 m (100") |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Audio decoders: | DTS:X, Dolby Atmos |
| RMS rated power: | 30 W |
| Equalizer: | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| Common interface (CI): | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| Composite video in: | 1 |
| PC Audio in: | No |
| Audio (L/R) in: | 1 |
| Digital signal format system: | DVB-T, DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Number of tuners: | 2 tuner(s) |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Smart TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Operating system version: | U7.6 |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Smart modes: | Game, Sports |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| Internet TV: | Yes |
| Screen mirroring: | Yes |
| Hisense technologies (AV/TV): | MEMC (Motion Estimation Motion Compensation), Ultra Motion, Quantum Dot Colour |






