


-36 %



Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs, up to 3200MHz DDR4 (OC), 1xPCIe 3.0 M.2, GbE LAN, USB 3.2 Gen 1 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: H510M S2H V3
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.68kg
75.70€ (148.05лв.)
118.48€ (231.72лв.)
без ДДС: 63.08€ (123.37лв.)
![]() |
12 x 7.15 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, H510M S2H V3
, GIGABYTE
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, цена Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, оферти Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, ревю Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, промоция Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, онлайн магазин Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, поръчай Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1 мнения
, Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1 сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, gigabyte {ucfirst}дънни платки
, оригинален Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, гаранция Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, бърза доставка Gigabyte H510M S2H V3 Motherboard - Supports Intel Core 11th CPUs
, up to 3200MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, GIGABYTE H510M S2H V3 характеристики
, GIGABYTE H510M S2H V3 спецификации
, GIGABYTE H510M S2H V3 review
, GIGABYTE H510M S2H V3 сравнение
, GIGABYTE H510M S2H V3 отзиви
, GIGABYTE H510M S2H V3 намаление
| Warranty period: | 3 year(s) |
| Compatible processor series: | Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron® |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Maximum internal memory supported by processor: | 64 GB |
| Processor socket: | LGA 1200 (Socket H5) |
| Supported processor sockets: | LGA 1200 (Socket H5) |
| Parallel processing technology support: | Not supported |
| Maximum resolution: | 4096 x 2304 pixels |
| HDCP: | Yes |
| DirectX version: | 12.0 |
| Number of displays supported: | 2 |
| Product colour: | Bronze |
| PC health monitoring: | Voltage, Fan, Temperature |
| Motherboard chipset: | Intel H470 Express |
| Motherboard form factor: | micro ATX |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Windows operating systems supported: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Supported memory module capacities: | 2GB, 4GB, 12GB, 16GB, 32GB, 8GB, 1GB |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Supported memory clock speeds: | 3000, 3200 MHz, 2666, 2133, 2400, 2933 |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Supported memory types: | DDR4-SDRAM |
| Memory slots type: | DIMM |
| Number of memory slots: | 2 |
| Supported memory clock speed (max): | 3200 MHz |
| Depth: | 185 mm |
| Height: | 35 mm |
| Width: | 226 mm |
| Ethernet interface type: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | No |
| Serial port headers: | 1 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| USB 2.0 connectors: | 1 |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| Front panel audio connector: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 1 |
| Total number of SATA connectors: | 4 |
| RGB LED pin header: | Yes |
| EPS power connector (8-pin): | Yes |
| CPU fan connector: | Yes |
| TPM connector: | Yes |
| 12V power connector: | Yes |
| Number of chassis fan connectors: | 2 |
| Front panel connector: | Yes |
| Clear CMOS jumper: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| Desktop Management Interface (DMI) version: | 2.7 |
| Package weight: | 760 g |
| Package depth: | 235 mm |
| Package width: | 265 mm |
| Package height: | 52 mm |
| Batteries included: | Yes |
| Drivers included: | Yes |
| Cables included: | SATA |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, PCI Express 3.0, SATA III |
| Number of HDDs supported: | 4 |
| Number of storage drives supported: | 5 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 4 |
| Microphone in: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB connector type: | USB Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| PS/2 ports quantity: | 2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| PCI Express x16 slots: | 1 |
| Number of M.2 (M) slots: | 1 |
| PCI Express x1 slots: | 2 |
| Lithium weight per battery: | 0.07 g |
| Battery type: | CR2032 |
| Battery technology: | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Number of battery cells: | 1 |
| Battery weight: | 3 g |
| Country of origin: | China |
| Products per shipping (inner) case: | 1 pc(s) |






