


-36 %



GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs, 6 Phases Digital VRM, up to 5300MHz DDR4 (OC), 1xPCIe 3.0 M.2, WIFI, GbE LAN, USB 3.2 Gen1 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: A520I AC
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.79kg
124.37€ (243.24лв.)
194.66€ (380.73лв.)
без ДДС: 103.64€ (202.70лв.)
![]() |
12 x 11.74 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1
, A520I AC
, GIGABYTE
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1
, цена GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1
, оферти GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1
, ревю GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1
, промоция GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1
, онлайн магазин GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1
, поръчай GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1
, GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1 мнения
, GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1 сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, gigabyte {ucfirst}дънни платки
, оригинален GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1
, гаранция GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1
, бърза доставка GIGABYTE A520I AC Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, 6 Phases Digital VRM
, up to 5300MHz DDR4 (OC)
, 1xPCIe 3.0 M.2
, WIFI
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen1
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, GIGABYTE A520I AC характеристики
, GIGABYTE A520I AC спецификации
, GIGABYTE A520I AC review
, GIGABYTE A520I AC сравнение
, GIGABYTE A520I AC отзиви
, GIGABYTE A520I AC намаление
| Warranty period: | 3 year(s) |
| Supported processor sockets: | Socket AM4 |
| Processor socket: | Socket AM4 |
| Compatible processor series: | AMD Ryzen 3000 Series |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Maximum internal memory supported by processor: | 64 GB |
| Parallel processing technology support: | Not supported |
| Maximum resolution: | 5120 x 2880 pixels |
| HDCP: | Yes |
| DirectX version: | 12.0 |
| Number of displays supported: | 3 |
| On-board graphics card: | No |
| Motherboard chipset: | AMD A520 |
| Motherboard form factor: | mini ITX |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Product colour: | Black |
| Audio chip: | Realtek ALC887 |
| Motherboard chipset family: | AMD |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| PC health monitoring: | Temperature, Fan, Voltage |
| Supported memory clock speeds: | 2667, 4400, 5000, 2933, 3600, 3200 MHz, 2400, 5200, 4866, 2133, 3333, 5100, 4000, 4600 |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Supported memory module capacities: | 1GB, 12GB, 16GB, 8GB, 2GB, 4GB, 32GB |
| Memory slots type: | DIMM |
| Supported memory types: | DDR4-SDRAM |
| Number of memory slots: | 2 |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Supported memory clock speed (max): | 5300 MHz |
| ECC сompatibility: | ECC & Non-ECC |
| Depth: | 170 mm |
| Height: | 35 mm |
| Width: | 170 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards: | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet interface type: | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth version: | 4.2 |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| USB 2.0 connectors: | 1 |
| Power fan connector: | Yes |
| Front panel connector: | Yes |
| Front panel audio connector: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 1 |
| CPU fan connector: | Yes |
| Serial port headers: | 1 |
| EPS power connector (8-pin): | Yes |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| TPM connector: | Yes |
| Audio connector: | Yes |
| Total number of SATA connectors: | 4 |
| RGB LED pin header: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| Desktop Management Interface (DMI) version: | 2.7 |
| Clear CMOS jumper: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| RAID levels: | 0, 10, 1 |
| RAID support: | Yes |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, SATA III |
| Number of storage drives supported: | 5 |
| Number of HDDs supported: | 4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Headphone outputs: | 3 |
| WiFi-AP antenna jack: | 2 |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| PCI Express x16 slots: | 1 |
| Number of M.2 (M) slots: | 1 |
| Number of battery cells: | 1 |
| Battery weight: | 3 g |
| Battery type: | CR2032 |
| Battery technology: | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Lithium weight per battery: | 0.07 g |
| Country of origin: | China |
| Products per shipping (inner) case: | 1 pc(s) |






