



















GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONGIGGAM0068
- Тегло: 8.30kg
- SKU: MONGIGGAM0068
256.55€ (501.76лв.)
без ДДС: 213.79€ (418.14лв.)
![]() |
12 x 24.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, MONGIGGAM0068
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка GIGABYTE GS32QCA computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE MONGIGGAM0068 характеристики
, GIGABYTE MONGIGGAM0068 спецификации
, GIGABYTE MONGIGGAM0068 review
, GIGABYTE MONGIGGAM0068 сравнение
, GIGABYTE MONGIGGAM0068 отзиви
, GIGABYTE MONGIGGAM0068 намаление
EAN: 4719331863548
MPN: GS32QCA
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Feet colour | Black |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 41 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Depth (with stand) | 238 mm |
| Height (with stand) | 497 mm |
| Width (with stand) | 709 mm |
| Height (without stand) | 419 mm |
| Weight (without stand) | 4.62 kg |
| Depth (without stand) | 94.3 mm |
| Weight (with stand) | 5.86 kg |
| Width (without stand) | 709 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| AMD FreeSync | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Package height | 515 mm |
| Package weight | 8.1 kg |
| Package width | 794 mm |
| Package type | Box |
| Package depth | 160 mm |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | Power |
| Quick start guide | Yes |
| Stand included | Yes |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Pixel pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Screen shape | Curved |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Colour gamut standard | sRGB |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 1 ms |
| Panel type | VA |
| Display technology | LED |
| Anti-glare screen | Yes |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Touchscreen | No |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Colour gamut | 120% |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Backlight type | Edge LED |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Height adjustment | No |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot | Yes |
| Swivelling | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Pivot | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Headphone outputs | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2091975 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 51 x 79 x 16 cm
Weight: 8.3 kg

