





GIGABYTE GS27QCA 27" QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440, 180Hz, 1ms, 250 cd/m², FreeSync, HDR Ready, HDMI 2.0, Displayport 1.4 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GS27QCA
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.20kg
155.77€ (304.66лв.)
без ДДС: 129.81€ (253.89лв.)
![]() |
12 x 14.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4
, GS27QCA
, GIGABYTE
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4
, цена GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4
, оферти GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4
, ревю GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4
, промоция GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4
, онлайн магазин GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4
, поръчай GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4
, GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4 мнения
, GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4 сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, gigabyte {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4
, гаранция GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4
, бърза доставка GIGABYTE GS27QCA 27 QHD Curved Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 180Hz
, 1ms
, 250 cd/m²
, FreeSync
, HDR Ready
, HDMI 2.0
, Displayport 1.4
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, GIGABYTE GS27QCA характеристики
, GIGABYTE GS27QCA спецификации
, GIGABYTE GS27QCA review
, GIGABYTE GS27QCA сравнение
, GIGABYTE GS27QCA отзиви
, GIGABYTE GS27QCA намаление
| Feet colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 24 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (typical): | 26 W |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 34 kWh |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Width (without stand): | 610.5 mm |
| Height (without stand): | 362.5 mm |
| Weight (with stand): | 4.53 kg |
| Weight (without stand): | 3.62 kg |
| Depth (without stand): | 78.3 mm |
| Width (with stand): | 610.5 mm |
| Height (with stand): | 441 mm |
| Depth (with stand): | 208 mm |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Package height: | 448 mm |
| Package width: | 688 mm |
| Package weight: | 7.1 kg |
| Package depth: | 148 mm |
| Package type: | Box |
| Stand included: | Yes |
| Cables included: | DisplayPort, Power |
| Quick start guide: | Yes |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Panel type: | VA |
| Touchscreen: | No |
| Contrast ratio (typical): | 5000:1 |
| Colour gamut: | 122% |
| Backlight type: | Edge LED |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Display technology: | LED |
| Anti-glare screen: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Colour gamut standard: | sRGB |
| Response time (MPRT): | 1 ms |
| Response time: | 1 ms |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Screen shape: | Curved |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Pivot: | No |
| Height adjustment: | No |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Swivelling: | No |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Cable lock slot: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | No |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Warranty period: | 3 year(s) |
| Brand specific technologies: | Black Equalizer, Crosshair |
| Products per shipping (inner) case: | 1 pc(s) |
| Warnings: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |






