





















Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONGIGGAM0046
- Тегло: 6.44kg
- SKU: MONGIGGAM0046
148.10€ (289.67лв.)
без ДДС: 123.42€ (241.39лв.)
![]() |
12 x 13.99 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONGIGGAM0046
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка Gigabyte GS27FC computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE MONGIGGAM0046 характеристики
, GIGABYTE MONGIGGAM0046 спецификации
, GIGABYTE MONGIGGAM0046 review
, GIGABYTE MONGIGGAM0046 сравнение
, GIGABYTE MONGIGGAM0046 отзиви
, GIGABYTE MONGIGGAM0046 намаление
EAN: 4719331854317
MPN: GS27FC
Technical Specifications
| Market positioning | Gaming |
| Feet colour | Black |
| Product colour | Black |
| Power supply type | Internal |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 18 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (with stand) | 208 mm |
| Height (with stand) | 441 mm |
| Depth (without stand) | 78.3 mm |
| Height (without stand) | 362.5 mm |
| Weight (without stand) | 3.62 kg |
| Weight (with stand) | 4.53 kg |
| Width (without stand) | 610.5 mm |
| Width (with stand) | 610.5 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Package width | 688 mm |
| Package height | 448 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 7.1 kg |
| Package depth | 148 mm |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | Power |
| Stand included | Yes |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Pixel pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Screen shape | Curved |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Response time | 1 ms |
| HD type | Full HD |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Panel type | VA |
| Colour gamut | 108% |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display technology | LCD |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Height adjustment | No |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Swivelling | No |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Pivot | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.0 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1255975 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14.5 x 68.5 x 44.5 cm
Weight: 6.435 kg

