





GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2730MHz Core Clock, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-N5080GAMING OC-16GD – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GV-N5080GAMING OC-16GD
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.66kg
1,460.22€ (2,855.94лв.)
без ДДС: 1,216.85€ (2,379.95лв.)
![]() |
12 x 137.89 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, GIGABYTE
, Видео карти
, PC компоненти
, купете GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, цена GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, оферти GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, ревю GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, промоция GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, онлайн магазин GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, поръчай GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD мнения
, GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD сравнение
, евтин Видео карти
, топ Видео карти
, най-добър Видео карти
, нов Видео карти
, gigabyte {ucfirst}видео карти
, оригинален GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, гаранция GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, бърза доставка GIGABYTE GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2730MHz Core Clock
, 3 x DisplayPort
, 1 x HDMI
, GV-N5080GAMING OC-16GD
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Видео карти
, видео карти в българия
, видео карти techmag
, онлайн поръчка Видео карти
, магазин за Видео карти
, топ оферти Видео карти
, GIGABYTE GV-N5080GAMING OC-16GD характеристики
, GIGABYTE GV-N5080GAMING OC-16GD спецификации
, GIGABYTE GV-N5080GAMING OC-16GD review
, GIGABYTE GV-N5080GAMING OC-16GD сравнение
, GIGABYTE GV-N5080GAMING OC-16GD отзиви
, GIGABYTE GV-N5080GAMING OC-16GD намаление
| Maximum displays per videocard: | 4 |
| Processor frequency: | 2730 MHz |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| CUDA: | Yes |
| Parallel processing technology support: | Not supported |
| Maximum resolution: | 7680 x 4320 pixels |
| Graphics processor: | GeForce RTX 5080 |
| Data transfer rate: | 30 Gbit/s |
| Memory bus: | 256 bit |
| Memory clock speed: | 28000 MHz |
| Discrete graphics card memory: | 16 GB |
| Graphics card memory type: | GDDR7 |
| Illumination colour: | Multi |
| Illumination: | Yes |
| Number of fans: | 3 fan(s) |
| Cooling technology: | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Product colour: | Black |
| Form factor: | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Number of slots: | 3.5 |
| Cooling type: | Active |
| SFF ready: | No |
| Minimum system power supply: | 850 W |
| Supplementary power connectors: | 1x 16-pin |
| Depth: | 70 mm |
| Height: | 142 mm |
| Length: | 342 mm |
| Weight: | 2 kg |
| Warranty period: | 4 year(s) |
| OpenGL version: | 4.6 |
| Dual Link DVI: | No |
| TV tuner integrated: | No |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| DirectX version: | 12.0 |
| Overclocked (OC) edition: | Yes |
| Package height: | 105 mm |
| Package type: | Box |
| Package depth: | 427 mm |
| Package weight: | 3 kg |
| Package width: | 264 mm |
| Cables included: | Power |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1b |
| Interface type: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| DisplayPort version: | 2.1b |
| Products per shipping (inner) case: | 1 pc(s) |






