





GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2542 MHz Core Clock, 3 x DP 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, NVIDIA DLSS 4, GV-N507TEAGLE OC-16GD – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GV-N507TEAGLE OC-16GD
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.83kg
1,073.54€ (2,099.67лв.)
без ДДС: 894.62€ (1,749.72лв.)
![]() |
12 x 101.38 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, GIGABYTE
, Видео карти
, PC компоненти
, купете GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, цена GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, оферти GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, ревю GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, промоция GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, онлайн магазин GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, поръчай GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD мнения
, GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD сравнение
, евтин Видео карти
, топ Видео карти
, най-добър Видео карти
, нов Видео карти
, gigabyte {ucfirst}видео карти
, оригинален GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, гаранция GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, бърза доставка GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G Graphics Card - 16GB GDDR7
, 256bit
, PCI-E 5.0
, 2542 MHz Core Clock
, 3 x DP 2.1a
, 1 x HDMI 2.1b
, NVIDIA DLSS 4
, GV-N507TEAGLE OC-16GD
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Видео карти
, видео карти в българия
, видео карти techmag
, онлайн поръчка Видео карти
, магазин за Видео карти
, топ оферти Видео карти
, GIGABYTE GV-N507TEAGLE OC-16GD характеристики
, GIGABYTE GV-N507TEAGLE OC-16GD спецификации
, GIGABYTE GV-N507TEAGLE OC-16GD review
, GIGABYTE GV-N507TEAGLE OC-16GD сравнение
, GIGABYTE GV-N507TEAGLE OC-16GD отзиви
, GIGABYTE GV-N507TEAGLE OC-16GD намаление
| CUDA cores: | 8960 |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| CUDA: | Yes |
| Parallel processing technology support: | Not supported |
| Processor frequency: | 2542 MHz |
| Graphics processor: | GeForce RTX 5070 Ti |
| Maximum displays per videocard: | 4 |
| Maximum resolution: | 7680 x 4320 pixels |
| Discrete graphics card memory: | 16 GB |
| Graphics card memory type: | GDDR7 |
| Memory bus: | 256 bit |
| Memory clock speed: | 30000 MHz |
| Memory bandwidth (max): | 28 GB/s |
| Form factor: | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Number of slots: | 2 |
| Product colour: | Black |
| Cooling technology: | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Cooling type: | Active |
| Illumination: | Yes |
| Number of fans: | 3 fan(s) |
| Supplementary power connectors: | 1x 16-pin |
| Thermal Design Power (TDP): | 300 W |
| Minimum system power supply: | 750 W |
| Weight: | 2 kg |
| Height: | 126 mm |
| Length: | 304 mm |
| Depth: | 50 mm |
| Warranty period: | 3 year(s) |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| DirectX version: | 12.0 |
| Dual Link DVI: | No |
| TV tuner integrated: | No |
| Overclocked (OC) edition: | Yes |
| OpenGL version: | 4.6 |
| Package type: | Box |
| Package weight: | 3 kg |
| Package height: | 85 mm |
| Package width: | 230 mm |
| Package depth: | 398 mm |
| Cables included: | Power |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| DisplayPort version: | 2.1a |
| HDMI version: | 2.1b |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Interface type: | PCI Express x16 5.0 |
| Products per shipping (inner) case: | 1 pc(s) |






