





GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs, up to 4733MHz DDR4 (OC), PCIe 3.0 x16, GbE LAN, USB 3.2 Gen 1 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: A520M DS3H V2
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.80kg
74.44€ (145.58лв.)
без ДДС: 62.03€ (121.32лв.)
Етикети:
GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, A520M DS3H V2
, GIGABYTE
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, цена GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, оферти GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, ревю GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, промоция GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, онлайн магазин GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, поръчай GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1 мнения
, GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1 сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, gigabyte {ucfirst}дънни платки
, оригинален GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, гаранция GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, бърза доставка GIGABYTE A520M DS3H V2 Motherboard - Supports AMD Ryzen 5000 Series AM4 CPUs
, up to 4733MHz DDR4 (OC)
, PCIe 3.0 x16
, GbE LAN
, USB 3.2 Gen 1
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, GIGABYTE A520M DS3H V2 характеристики
, GIGABYTE A520M DS3H V2 спецификации
, GIGABYTE A520M DS3H V2 review
, GIGABYTE A520M DS3H V2 сравнение
, GIGABYTE A520M DS3H V2 отзиви
, GIGABYTE A520M DS3H V2 намаление
| Warranty period: | 3 year(s) |
| Processor socket: | Socket AM4 |
| Supported processor sockets: | Socket AM4 |
| Maximum number of SMP processors: | 1 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Compatible processor series: | AMD Ryzen Threadripper 3000 Series, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen Threadripper PRO 3000 WX-Series |
| Maximum internal memory supported by processor: | 128 GB |
| HDCP: | Yes |
| Maximum resolution: | 5120 x 2880 pixels |
| Number of displays supported: | 3 |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Product colour: | Black |
| Motherboard chipset family: | AMD |
| PC health monitoring: | Temperature, LED, Power supply, Voltage, CPU |
| Audio chip: | Realtek ALC887 |
| Power source type: | ATX |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 x64 |
| Cooling type: | Active |
| Motherboard form factor: | micro ATX |
| Maximum internal memory: | 128 GB |
| Supported memory clock speeds: | 2933, 3600, 4733, 2667, 4400, 4000, 3333, 3200, 2400, 2133 |
| Supported memory module capacities: | 16GB, 32GB, 2GB, 4GB, 1GB, 8GB |
| Memory slots type: | DIMM |
| Number of memory slots: | 4 |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Supported memory types: | DDR4-SDRAM |
| ECC сompatibility: | ECC & Non-ECC |
| Height: | 35 mm |
| Depth: | 244 mm |
| Width: | 244 mm |
| Ethernet interface type: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | No |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| CPU fan connector: | Yes |
| Front panel connector: | Yes |
| TPM connector: | Yes |
| USB 2.0 connectors: | 1 |
| Front panel audio connector: | Yes |
| Power fan connector: | Yes |
| Total number of SATA connectors: | 4 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| Number of EATX power connectors: | 1 |
| Serial port headers: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 1 |
| 12V power connector: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper: | Yes |
| Clear CMOS button: | Yes |
| Desktop Management Interface (DMI) version: | 2.7 |
| Package weight: | 810 g |
| Package depth: | 265 mm |
| Package height: | 54 mm |
| Package width: | 265 mm |
| Cables included: | SATA |
| Drivers included: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, SATA III |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| RAID levels: | 1, 10, 0 |
| Number of storage drives supported: | 5 |
| RAID support: | Yes |
| Number of HDDs supported: | 4 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| USB connector type: | USB Type-A |
| DisplayPort version: | 2.0 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Microphone in: | Yes |
| DVI-D ports quantity: | 1 |
| PS/2 ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Number of M.2 (M) slots: | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots: | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots: | 1 |
| Battery type: | CR2032 |
| Battery technology: | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Number of battery cells: | 1 |
| Battery weight: | 3 g |
| Lithium weight per battery: | 0.07 g |
| Country of origin: | China |
| Products per shipping (inner) case: | 1 pc(s) |





