





Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EG-UPS-035
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 13.10kg
172.08€ (336.56лв.)
без ДДС: 143.40€ (280.47лв.)
![]() |
12 x 16.25 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s)
, EG-UPS-035
, ENERGENIE
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s)
, цена Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s)
, оферти Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s)
, ревю Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s)
, промоция Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s)
, онлайн магазин Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s)
, поръчай Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s)
, Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s) мнения
, Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, energenie {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s)
, гаранция Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s)
, бърза доставка Gembird EG-UPS-035 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 W 5 AC outlet(s)
, ENERGENIE цена
, ENERGENIE промоция
, ENERGENIE отстъпка
, ENERGENIE Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, ENERGENIE EG-UPS-035 характеристики
, ENERGENIE EG-UPS-035 спецификации
, ENERGENIE EG-UPS-035 review
, ENERGENIE EG-UPS-035 сравнение
, ENERGENIE EG-UPS-035 отзиви
, ENERGENIE EG-UPS-035 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS, CE |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Compliance certificates: | RoHS, CE |
| Response time: | 10 ms |
| Output power capacity: | 2 kVA |
| Power protection features: | Overdischarge, Overcharge, Short circuit |
| Noise level: | 45 dB |
| Output power: | 1200 W |
| Waveform: | Sine/Square |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| Input operation voltage (min): | 162 V |
| Input operation voltage (max): | 295 V |
| Surge protection: | Yes |
| Output operation voltage (max): | 220 V |
| Form factor: | Tower |
| Product colour: | Black |
| LED indicators: | Yes |
| Display type: | LCD |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Depth: | 380 mm |
| Weight: | 12.9 kg |
| Package width: | 300 mm |
| Width: | 125 mm |
| Package type: | Box |
| Package height: | 180 mm |
| Height: | 225 mm |
| Cables included: | Input power cable, USB cable |
| USB port: | Yes |
| AC outlets quantity: | 5 AC outlet(s) |
| Power plug: | C14 coupler |
| USB port type: | USB Type-B |
| AC outlet types: | C13 coupler |
| Typical backup time at full load: | 20 min |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Typical backup time at half load: | 8 min |
| Battery voltage: | 12 V |
| Battery recharge time: | 8 h |
| Number of batteries supported: | 2 |
| Battery capacity: | 9 Ah |
| Charging current: | 0.5 A |
| Cold start: | Yes |
| Customs product code (TARIC): | 8504408590 |










