





Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAGARZEG0391
- Тегло: 0.14kg
- SKU: SIAGARZEG0391
314.18€ (614.49лв.)
без ДДС: 261.82€ (512.08лв.)
![]() |
12 x 29.67 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
, SIAGARZEG0391
, Garmin
, Офис
, Дом & Градина
, купете Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
, цена Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
, оферти Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
, ревю Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
, промоция Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
, поръчай Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
, Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite) мнения
, Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite) сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, garmin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
, гаранция Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Lily 2 Active 38 mm Digital 240 x 201 pixels Touchscreen Silver GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Garmin SIAGARZEG0391 характеристики
, Garmin SIAGARZEG0391 спецификации
, Garmin SIAGARZEG0391 review
, Garmin SIAGARZEG0391 сравнение
, Garmin SIAGARZEG0391 отзиви
, Garmin SIAGARZEG0391 намаление
EAN: 753759342692
MPN: 010-02891-01
Technical Specifications
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | UKCA |
| Heart rate contact sensors | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Weather forecast | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Heart rate sensor type | Optical |
| Smart notifications | Yes |
| Music control | Yes |
| Stairs climbed | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Recommended activity | Dance |
| Recommended activity | Rowing |
| Recommended activity | Yoga |
| Recommended activity | HIIT |
| Recommended activity | Pilates |
| Recommended activity | Breath work |
| Recommended activity | Snowboarding |
| Recommended activity | Running |
| Recommended activity | Tennis |
| Recommended activity | Walking |
| Recommended activity | Fitness |
| Recommended activity | Swimming |
| Recommended activity | Golf |
| Recommended activity | Skiing |
| Recommended activity | Elliptical |
| Stress monitoring function | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Timer | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Advanced workouts | Yes |
| Heart rate-based calorie computation | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Interval training | Yes |
| Calendar | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Water resistance | 5 ATM |
| Designed for children | No |
| Band size | One Size |
| Band colour name | Purple Jasmine |
| Watch case material | Aluminium |
| Watch case colour | Silver |
| Waterproof up to | 50 m |
| Band material | Silicone |
| Watch case size | 38 mm |
| Market positioning | Sport watch |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Suggested gender | Female |
| Shape | Round |
| Protection features | Waterproof |
| Lens material | Glass |
| Wrist size range | 110 - 175 mm |
| Band colour | Purple |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery life | 9 day(s) |
| Wireless charging | Yes |
| Thickness | 1.1 cm |
| Width | 38 mm |
| Weight | 29 g |
| Depth | 38 mm |
| GPS (satellite) | Yes |
| GLONASS | Yes |
| ANT+ enabled | Yes |
| Galileo | Yes |
| Mobile network connection | No |
| BeiDou | Yes |
| FM radio | No |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Built-in camera | No |
| Cables included | USB Type-C |
| Manual | Yes |
| Display resolution | 240 x 201 pixels |
| Display size (HxV) | 25.4 x 21.3 mm |
| Touchscreen | Yes |
| Watch glass type | Corning Gorilla Glass 3 |
| Display type | Digital |
| Colour display | No |
| Bluetooth | Yes |
| USB port | No |
| Wi-Fi | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 11.5 x 10 cm
Weight: 0.14 kg

