





















Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1") MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SIAGARZEG0371
- Тегло: 0.18kg
- SKU: SIAGARZEG0371
315.05€ (616.18лв.)
без ДДС: 262.54€ (513.48лв.)
![]() |
12 x 29.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
, SIAGARZEG0371
, Garmin
, Офис
, Дом & Градина
, купете Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
, цена Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
, оферти Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
, ревю Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
, промоция Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
, поръчай Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
, Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite) мнения
, Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite) сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, garmin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
, гаранция Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen White GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Garmin SIAGARZEG0371 характеристики
, Garmin SIAGARZEG0371 спецификации
, Garmin SIAGARZEG0371 review
, Garmin SIAGARZEG0371 сравнение
, Garmin SIAGARZEG0371 отзиви
, Garmin SIAGARZEG0371 намаление
EAN: 753759319366
MPN: 010-02805-04
Technical Specifications
| Pedometer | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Stress monitoring function | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Recommended activity | Handball |
| Recommended activity | Skiing |
| Recommended activity | Fitness |
| Recommended activity | Swimming |
| Recommended activity | Running |
| Recommended activity | Skateboarding |
| Recommended activity | Volleyball |
| Recommended activity | Boxing |
| Recommended activity | Taekwondo |
| Recommended activity | Riding |
| Recommended activity | Rowing |
| Recommended activity | Hockey |
| Recommended activity | Tennis |
| Recommended activity | Walking |
| Recommended activity | Motor sports |
| Recommended activity | Baseball |
| Recommended activity | Climbing |
| Recommended activity | Badminton |
| Recommended activity | Cycling |
| Recommended activity | Hiking |
| Recommended activity | Football |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Timer | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Refurbished | No |
| Calendar | Yes |
| Thermometer | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Calendar notifications | Yes |
| Recovery time suggestion | Yes |
| Barometric altimeter | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Training effect measurement | Yes |
| Clock mode | 12h/24h |
| Sun & moon information | Yes |
| Virtual partner function | Yes |
| Weather display | Yes |
| Music control | Yes |
| Foot pod | Yes |
| Virtual racer function | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Market positioning | Sport watch |
| Band colour | White |
| Watch case colour | White |
| Shape | Round |
| Band material | Silicone |
| Watch case material | Polymer |
| Watch case size | 50 mm |
| Water resistance | 10 ATM |
| Suggested gender | Any gender |
| Buckle colour | Grey |
| Designed for children | No |
| Band size | One Size |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Solar power | Yes |
| Battery life (GPS mode) | 150 h |
| Depth | 50 mm |
| Thickness | 1.45 cm |
| Weight | 67 g |
| Width | 50 mm |
| Mobile network connection | No |
| GPS (satellite) | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Galileo | Yes |
| Built-in microphone | No |
| Flash memory | 0.064 GB |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Cables included | USB Type-C |
| Manual | Yes |
| Display diagonal | 2.79 cm (1.1") |
| Touchscreen | Yes |
| Display type | Digital |
| Backlight | Yes |
| Colour display | No |
| Display resolution | 176 x 176 pixels |
| Display technology | MIP |
| Rounded display corners | Yes |
| Watch glass type | Power Glass |
| Display size (HxV) | 27 x 27 mm |
| Headphone connectivity | Bluetooth |
| USB port | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.6 x 9.6 x 11.7 cm
Weight: 0.18 kg

