





Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1") MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 010-02805-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.18kg
286.00€ (559.36лв.)
без ДДС: 238.33€ (466.13лв.)
![]() |
12 x 27.01 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite)
, 010-02805-01
, Garmin
, Спортни часовници
, Спорт & Свободно време
, купете Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite)
, цена Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite)
, оферти Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite)
, ревю Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite)
, промоция Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite)
, поръчай Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite)
, Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite) мнения
, Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite) сравнение
, евтин Спортни часовници
, топ Спортни часовници
, най-добър Спортни часовници
, нов Спортни часовници
, garmin {ucfirst}спортни часовници
, оригинален Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite)
, гаранция Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Instinct 2X Solar 2.79 cm (1.1) MIP 50 mm Digital 176 x 176 pixels Touchscreen Red GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Спортни часовници
, спортни часовници в българия
, спортни часовници techmag
, онлайн поръчка Спортни часовници
, магазин за Спортни часовници
, топ оферти Спортни часовници
, Garmin 010-02805-01 характеристики
, Garmin 010-02805-01 спецификации
, Garmin 010-02805-01 review
, Garmin 010-02805-01 сравнение
, Garmin 010-02805-01 отзиви
, Garmin 010-02805-01 намаление
| Weather display: | Yes |
| Sun & moon information: | Yes |
| Refurbished: | No |
| Find my phone function: | Yes |
| Stopwatch: | Yes |
| Calendar: | Yes |
| Training effect measurement: | Yes |
| Heart rate monitor: | Yes |
| Distance travelled: | Yes |
| Blood oxygen sensor: | Yes |
| Pedometer: | Yes |
| Stress monitoring function: | Yes |
| Calories burned: | Yes |
| Recommended activity: | Football, Skiing, Swimming, Running, Skateboarding, Volleyball, Boxing, Taekwondo, Riding, Cycling, Hiking, Tennis, Walking, Fitness, Motor sports, Baseball, Climbing, Badminton, Handball, Rowing, Hockey |
| Electronic compass: | Yes |
| Smart notifications: | Yes |
| Virtual partner function: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Clock mode: | 12h/24h |
| Accelerometer: | Yes |
| Music control: | Yes |
| Barometric altimeter: | Yes |
| Gyroscope: | Yes |
| Calendar notifications: | Yes |
| Thermometer: | Yes |
| Short Message Service (SMS): | Yes |
| Alarm clock: | Yes |
| Quality of sleep: | Yes |
| Recovery time suggestion: | Yes |
| Virtual racer function: | Yes |
| Foot pod: | Yes |
| Buckle colour: | Grey |
| Suggested gender: | Any gender |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Red |
| Water resistance: | 10 ATM |
| Waterproof: | Yes |
| Watch case material: | Polymer |
| Band size: | One Size |
| Designed for children: | No |
| Band colour: | Red |
| Watch case size: | 50 mm |
| Band material: | Silicone |
| Wrist size range: | 145 - 228 mm |
| Market positioning: | Sport watch |
| Solar power: | Yes |
| Battery life (GPS mode): | 150 h |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type: | Built-in battery |
| Weight: | 67 g |
| Thickness: | 1.45 cm |
| Width: | 50 mm |
| Depth: | 50 mm |
| Mobile network connection: | No |
| Galileo: | Yes |
| GLONASS: | Yes |
| GPS (satellite): | Yes |
| Built-in camera: | No |
| Flash memory: | 0.064 GB |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in microphone: | No |
| Manual: | Yes |
| Cables included: | USB Type-C |
| Watch glass type: | Power Glass |
| Colour display: | No |
| Rounded display corners: | Yes |
| Display size (HxV): | 27 x 27 mm |
| Display type: | Digital |
| Display resolution: | 176 x 176 pixels |
| Touchscreen: | Yes |
| Display technology: | MIP |
| Backlight: | Yes |
| Display diagonal: | 2.79 cm (1.1") |
| Near Field Communication (NFC): | Yes |
| Headphone connectivity: | Bluetooth |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi: | No |
| USB port: | Yes |






