















Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2") AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAGARZEG0344
- Тегло: 0.14kg
- SKU: SIAGARZEG0344
253.91€ (496.60лв.)
без ДДС: 211.59€ (413.83лв.)
![]() |
12 x 23.98 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
, SIAGARZEG0344
, Garmin
, Офис
, Дом & Градина
, купете Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
, цена Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
, оферти Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
, ревю Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
, промоция Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
, поръчай Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
, Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite) мнения
, Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite) сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, garmin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
, гаранция Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Forerunner 165 3.05 cm (1.2) AMOLED Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Grey GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Garmin SIAGARZEG0344 характеристики
, Garmin SIAGARZEG0344 спецификации
, Garmin SIAGARZEG0344 review
, Garmin SIAGARZEG0344 сравнение
, Garmin SIAGARZEG0344 отзиви
, Garmin SIAGARZEG0344 намаление
EAN: 753759326609
MPN: 010-02863-21
Technical Specifications
| Accelerometer | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Barometer | Yes |
| Personal info management (PIM) | Alarm clock |
| Personal info management (PIM) | Stopwatch |
| Personal info management (PIM) | Calendar |
| Personal info management (PIM) | Countdown timer |
| Alarm clock | Yes |
| Recommended activity | Running |
| Recommended activity | Swimming |
| Recommended activity | HIIT |
| Recommended activity | Cycling |
| Recommended activity | Hiking |
| Recommended activity | Pilates |
| Recommended activity | Tennis |
| Recommended activity | Walking |
| Stopwatch | Yes |
| Altimeter | Yes |
| Calendar | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Heart rate measuring | Automatic |
| Thermometer | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Find my watch function | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Barometric altimeter | Yes |
| Virtual racer function | Yes |
| Weather forecast | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Timer | Yes |
| Breathing exercises | Yes |
| Sunrise and sunset display | Y |
| Calendar notifications | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Stress monitoring function | Yes |
| Music control | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Protection features | Water resistant |
| Suggested gender | Any gender |
| Band colour | White |
| Band colour | Grey |
| Band material | Silicone |
| Buckle colour | Silver |
| Watch case colour | Grey |
| Shape | Round |
| Wrist size range | 126 - 203 mm |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Market positioning | Smartwatch |
| Lens material | Glass |
| Water resistance | 5 ATM |
| Watch case material | Polymer |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Built-in battery | Yes |
| Battery life (GPS mode) | 19 h |
| Rechargeable battery | Yes |
| Battery life | 11 day(s) |
| Depth | 43 mm |
| Weight | 39 g |
| Thickness | 1.16 cm |
| Width | 43 mm |
| GPS (satellite) | Yes |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| ANT+ enabled | Yes |
| Mobile network connection | Yes |
| Flash memory | 4 GB |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Manual | Yes |
| Cables included | USB Type-C |
| Charger | Yes |
| Display resolution | 390 x 390 pixels |
| Display diagonal | 3.05 cm (1.2") |
| Display type | Digital |
| Display technology | AMOLED |
| Touchscreen | Yes |
| Display size (HxV) | 30.4 x 30.4 mm |
| Colour display | Yes |
| Sports activity apps | Connect IQ |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.5 x 14 x 7.5 cm
Weight: 0.135 kg

