



Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PCB140004S
- Тегло: 14.04kg
91.56€ (179.08лв.)
без ДДС: 76.30€ (149.23лв.)
![]() |
12 x 8.65 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult
, PCB140004S
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult
, цена Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult
, оферти Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult
, ревю Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult
, промоция Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult
, онлайн магазин Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult
, поръчай Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult
, Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult мнения
, Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult
, гаранция Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult
, бърза доставка Farmina Pet Food SENSITIVE LAMB MEDIUM & MAXI 14 kg Adult
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PCB140004S характеристики
, Farmina PCB140004S спецификации
, Farmina PCB140004S review
, Farmina PCB140004S сравнение
, Farmina PCB140004S отзиви
, Farmina PCB140004S намаление
| Additional features: | Food hypersensitivity, General health |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg, Large breed 25 - 45 kg |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Main flavor: | Lamb |
| Series : | FARMINA Cibau |
| Category: | For dog |
| Dog breed: | All breeds of medium and large dogs |
| Weight: | 14 kg |
| Package type: | Sack |
| Soy free: | Yes |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin A |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Breed size: | Medium and large (11-44 kg) |
| Gluten free: | Yes |
| Health effects: | Protection of the digestive system |
| Sugar free: | No data available |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | Sensitive stomach |
| Pet life stage: | Mature |
| Vitamin E content: | 500 mg/kg, 100 mg/kg |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 10 mg/kg |
| Crude fibres: | 2% |
| Niacin (vitamin B3) content: | 25 mg/kg |
| Selenium content: | 0.101 mg/kg |
| Vitamin C content: | 100 mg/kg |
| Protein: | 24% |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 3 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 1000 IU/kg, 1080 IU/kg |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 5 mg/kg |
| Vitamin B6 content: | 4 mg/kg |
| Zinc content: | 130.4 mg/kg |
| Copper content: | 12.8 mg/kg |
| Iodine content: | 1.56 mg/kg |
| Iron content: | 43.4 mg/kg |
| Vitamin A content: | 10000 IU/kg, 10800 IU/kg |
| Manganese content: | 48.8 mg/kg |
| Biotin content: | 250 μg/kg |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 0.3 mg/kg |
| Choline chloride content (per 100 g): | 150 mg |









