



Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PND070202S
- Тегло: 7.00kg
70.94€ (138.75лв.)
без ДДС: 59.12€ (115.63лв.)
Етикети:
Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken
, PND070202S
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken
, цена Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken
, оферти Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken
, ревю Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken
, промоция Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken
, онлайн магазин Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken
, поръчай Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken
, Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken мнения
, Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken
, гаранция Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken
, бърза доставка Farmina Pet Food 8010276033635 dogs dry food 2.5 g Adult Chicken
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND070202S характеристики
, Farmina PND070202S спецификации
, Farmina PND070202S review
, Farmina PND070202S сравнение
, Farmina PND070202S отзиви
, Farmina PND070202S намаление
| Age of the pet : | Junior |
| Package type: | Sack |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight: | 2.5 g |
| Pet life stage: | Mature |
| Product category : | Dry food |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity |
| Protein: | 30% |
| Calcium: | 1.2% |
| Phosphorus: | 0.9% |
| Crude fibres: | 2.9% |
| Fat content: | 18% |








