
FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PND0250142
- Тегло: 2.56kg
43.80€ (85.67лв.)
без ДДС: 36.50€ (71.39лв.)
Етикети:
FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg
, PND0250142
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg
, цена FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg
, оферти FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg
, ревю FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg
, промоция FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg
, онлайн магазин FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg
, поръчай FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg
, FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg мнения
, FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg
, гаранция FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg
, бърза доставка FARMINA N&D Quinoa Dog Digestion Lamb Adult Mini - dry dog food - 2.5 kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND0250142 характеристики
, Farmina PND0250142 спецификации
, Farmina PND0250142 review
, Farmina PND0250142 сравнение
, Farmina PND0250142 отзиви
, Farmina PND0250142 намаление
| Series : | FARMINA N&D Quinoa |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity, Gluten-free |
| Age of the pet : | Adult |
| No artificial colours: | Yes |
| Category: | For dog |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Main flavor: | Lamb |
| Soy free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet specific needs: | External pancreatic insufficiency, Proper digestion |
| Sugar free: | Yes |
| Weight: | 2.5 kg |
| Preservative free: | Y |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg), X-Small (< 4kg) |
| Dog breed: | Small dog breeds, All breeds of miniature dogs |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Dosage form: | Solid |
| Health effects: | Proper digestion |
| Lactose free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Moisture content: | 9% |
| Crude ash: | 7.5% |
| Fat content: | 12% |
| Crude fibres: | 1.9% |
| Protein: | 25% |









