
-28 %
FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PND0200009
- Тегло: 2.05kg
36.07€ (70.55лв.)
49.94€ (97.68лв.)
без ДДС: 30.06€ (58.79лв.)
Етикети:
FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg
, PND0200009
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg
, цена FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg
, оферти FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg
, ревю FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg
, промоция FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg
, онлайн магазин FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg
, поръчай FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg
, FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg мнения
, FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg
, гаранция FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg
, бърза доставка FARMINA N&D PUMPKIN DOG DUCK PUMPKIN & CANTALOUPE ADULT MINI 2kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND0200009 характеристики
, Farmina PND0200009 спецификации
, Farmina PND0200009 review
, Farmina PND0200009 сравнение
, Farmina PND0200009 отзиви
, Farmina PND0200009 намаление
| Series : | FARMINA N&D Pumpkin |
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features: | Grain-free, Gluten-free, General health |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Duck |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Gluten free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Dosage form: | Solid |
| Pet food flavor: | Duck, Pumpkin |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 2 kg |
| Sugar free: | No |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Soy free: | Yes |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Lactose free: | Yes |
| Dog breed: | Small dog breeds |
| Crude fibres: | 2.9% |
| Fat content: | 18% |
| Moisture content: | 9% |
| Crude ash: | 7.3% |
| Protein: | 30% |








