
FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PND1200037
- Тегло: 12.10kg
110.03€ (215.20лв.)
без ДДС: 91.69€ (179.33лв.)
![]() |
12 x 10.39 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
, PND1200037
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
, цена FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
, оферти FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
, ревю FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
, промоция FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
, онлайн магазин FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
, поръчай FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
, FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg мнения
, FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
, гаранция FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
, бърза доставка FARMINA N&D PRIME DOG WILD BOAR AND APPLE ADULT MEDIUM & MAXI 12 kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND1200037 характеристики
, Farmina PND1200037 спецификации
, Farmina PND1200037 review
, Farmina PND1200037 сравнение
, Farmina PND1200037 отзиви
, Farmina PND1200037 намаление
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | FARMINA N&D Prime |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg, Large breed 25 - 45 kg |
| Weight: | 12 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Breed size: | Giant (> 45kg), Maxi (26 - 44kg), Medium (11 - 25kg) |
| Package type: | Sack |
| Includes vitamins: | Vitamin B2, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B1, Vitamin B12, Vitamin B6, Vitamin A, Niacin, Vitamin E, Vitamin D3 |
| Pet food flavor: | Apple, Boar |
| Pet life stage: | Mature |
| Vitamin B12 content: | 0.1 mg/kg |
| Crude ash: | 7.9% |
| Vitamin D3 content: | 1500 IU/kg |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 15 mg/kg |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 0.45 mg/kg |
| Selenium content: | 0.00088 mg/kg |
| Fat content: | 18% |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 7.5 mg/kg |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Vitamin C content: | 150 mg/kg |
| Phosphorus: | 0.8% |
| Vitamin B6 content: | 6 mg/kg |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 4.5 mg/kg |
| L-carnitine content: | 300 mg/kg |
| Taurine content: | 1000 mg/kg |
| Crude fibres: | 2.6% |
| Protein: | 34% |
| Niacin (vitamin B3) content: | 37.5 mg/kg |
| Calcium: | 1% |
| Copper content: | 15.8 mg/kg |
| Vitamin A content: | 15000 IU/kg |
| Manganese content: | 64.6 mg/kg |
| Omega-3 fatty acids: | 0.9% |
| Biotin content: | 380 μg/kg |
| Moisture content: | 9% |
| Choline chloride content (per 100 g): | 250 mg |
| Zinc content: | 163.8 mg/kg |
| Iron content: | 58.3 mg/kg |









