
FARMINA N&D Brown Dog Lamb, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPFRMKAS0028
- Тегло: 2.10kg
38.27€ (74.85лв.)
без ДДС: 31.89€ (62.37лв.)
Етикети:
FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg
, DLPFRMKAS0028
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg
, цена FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg
, оферти FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg
, ревю FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg
, промоция FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg
, онлайн магазин FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg
, поръчай FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg
, FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg мнения
, FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg
, гаранция FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg
, бърза доставка FARMINA N&D Brown Dog Lamb
, Spirulina&Carrot Adult Mini - dry dog food - 2 kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina DLPFRMKAS0028 характеристики
, Farmina DLPFRMKAS0028 спецификации
, Farmina DLPFRMKAS0028 review
, Farmina DLPFRMKAS0028 сравнение
, Farmina DLPFRMKAS0028 отзиви
, Farmina DLPFRMKAS0028 намаление
| Package type: | Plastic bag, Plastic packaging |
| Weight: | 2 kg |
| Animal type(s): | Dog |
| Additional features: | Gluten-free, General health, Grain-free |
| Series : | FARMINA N&D Brown |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Seasonal offer: | Spring |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Main flavor: | Lamb |
| Pet life stage: | Mature |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Age of the pet : | Adult |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg), X-Small (< 4kg) |
| Sugar free: | No data available |
| Lactose free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of miniature dogs, Small dog breeds |
| Soy free: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Protein: | 34% |
| Fat content: | 18% |
| Crude ash: | 8.6% |
| Moisture content: | 9% |
| Crude fibres: | 3.3% |









