



Eaton Protection Strip 6 FR – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PS6F
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.44kg
26.78€ (52.38лв.)
без ДДС: 22.32€ (43.65лв.)
Етикети:
Eaton Protection Strip 6 FR
, PS6F
, Eaton
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете Eaton Protection Strip 6 FR
, цена Eaton Protection Strip 6 FR
, оферти Eaton Protection Strip 6 FR
, ревю Eaton Protection Strip 6 FR
, промоция Eaton Protection Strip 6 FR
, онлайн магазин Eaton Protection Strip 6 FR
, поръчай Eaton Protection Strip 6 FR
, Eaton Protection Strip 6 FR мнения
, Eaton Protection Strip 6 FR сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, eaton {ucfirst}разклонители
, оригинален Eaton Protection Strip 6 FR
, гаранция Eaton Protection Strip 6 FR
, бърза доставка Eaton Protection Strip 6 FR
, Eaton цена
, Eaton промоция
, Eaton отстъпка
, Eaton Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, Eaton PS6F характеристики
, Eaton PS6F спецификации
, Eaton PS6F review
, Eaton PS6F сравнение
, Eaton PS6F отзиви
, Eaton PS6F намаление
| Product colour: | Black |
| Response time: | 0.000001 ms |
| On/off switch: | Yes |
| AC outlets quantity: | 6 AC outlet(s) |
| Nominal current output: | 10 A |
| Nominal input voltage: | 220 - 250 V |
| AC outlet types: | Type E (FR) |
| Surge energy rating: | 525 J |
| Peak power: | 2500 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Height: | 70 mm |
| Depth: | 50 mm |
| Width: | 480 mm |
| Weight: | 379 g |
| LED indicators: | Yes |







