





Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 5E550I
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.52kg
70.08€ (137.06лв.)
без ДДС: 58.40€ (114.22лв.)
Етикети:
Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s)
, 5E550I
, Eaton
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s)
, цена Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s)
, оферти Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s)
, ревю Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s)
, промоция Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s)
, онлайн магазин Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s)
, поръчай Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s)
, Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s) мнения
, Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, eaton {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s)
, гаранция Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s)
, бърза доставка Eaton 5E Gen2 550 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.55 kVA 300 W 4 AC outlet(s)
, Eaton цена
, Eaton промоция
, Eaton отстъпка
, Eaton Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, Eaton 5E550I характеристики
, Eaton 5E550I спецификации
, Eaton 5E550I review
, Eaton 5E550I сравнение
, Eaton 5E550I отзиви
, Eaton 5E550I намаление
| Sustainability certificates: | RoHS, Low Voltage Directive (LVD), WEEE |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Output operation voltage (min): | 220 V |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Output power: | 300 W |
| Noise level: | 25 dB |
| Output power capacity: | 0.55 kVA |
| Auto-restart: | Yes |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Input operation voltage (max): | 240 V |
| Audible alarm modes: | Battery replacement |
| Power source type: | AC |
| Output operation voltage (max): | 240 V |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Power protection features: | Under voltage, Over voltage |
| Input operation voltage (min): | 220 V |
| Product colour: | Black |
| Form factor: | Tower |
| Control type: | Buttons |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Depth: | 288 mm |
| Width: | 100 mm |
| Height: | 148 mm |
| Weight: | 3.8 kg |
| AC outlet types: | C13 coupler |
| AC outlets quantity: | 4 AC outlet(s) |
| Cold start: | Yes |
| Automatic battery test: | Yes |







