
-28 %
Dry food for young dog (3 months - 2 years), large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 100-172199
- Тегло: 1.03kg
8.94€ (17.49лв.)
12.38€ (24.22лв.)
без ДДС: 7.45€ (14.57лв.)
Етикети:
Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg
, 100-172199
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg
, цена Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg
, оферти Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg
, ревю Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg
, промоция Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg
, онлайн магазин Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg
, поръчай Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg
, Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg мнения
, Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg
, гаранция Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg
, бърза доставка Dry food for young dog (3 months - 2 years)
, large breeds over 25 kg - Brit Care Dog Grain-Free Junior Large salmon 1kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 100-172199 характеристики
, Brit 100-172199 спецификации
, Brit 100-172199 review
, Brit 100-172199 сравнение
, Brit 100-172199 отзиви
, Brit 100-172199 намаление
| Series : | BRIT Care Grain-Free, BRIT Care |
| Age of the pet : | Adult, Junior |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg, Large breed +45 kg |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity, Allergy, Hair and skin |
| Main flavor: | Salmon, Fish |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Product category : | Dry food |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| Pet life stage: | Junior |
| Dosage form: | Solid |
| Breed size: | Maxi (26 - 44kg) |
| Health effects: | Skin & coat |
| Animal type(s): | Dog |
| Weight: | 1 kg |
| Pet food flavor: | Potato, Salmon |
| Package type: | Sack |
| Category: | For dog |
| Soy free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Protein: | 28% |
| Sugar free: | No data available |
| Gluten free: | Yes |
| No artificial additives: | Yes |





