
Dry food for adult dogs, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 100-172203
- Тегло: 3.05kg
33.34€ (65.20лв.)
без ДДС: 27.78€ (54.33лв.)
Етикети:
Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
, 100-172203
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
, цена Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
, оферти Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
, ревю Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
, промоция Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
, онлайн магазин Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
, поръчай Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
, Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg мнения
, Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
, гаранция Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
, бърза доставка Dry food for adult dogs
, large breeds - BRIT Care Grain-free Adult Salmon- 3 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit 100-172203 характеристики
, Brit 100-172203 спецификации
, Brit 100-172203 review
, Brit 100-172203 сравнение
, Brit 100-172203 отзиви
, Brit 100-172203 намаление
| Animal type(s): | Dog |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Salmon, Potato |
| Weight: | 3 kg |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| Breed size: | Maxi (26 - 44kg) |
| Dosage form: | Solid |
| Health effects: | Skin & coat |
| Package type: | Sack |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | BRIT Care Grain-Free, BRIT Care |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity, Allergy, Hair and skin |
| Size of breed: | Large breed +45 kg, Large breed 25 - 45 kg |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Fish, Salmon |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| No artificial additives: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Sugar free: | No data available |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Protein: | 25% |
| No artificial colours: | Yes |





