
DOLINA NOTECI Premium with veal, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AMABEZKAR3255
- Тегло: 0.23kg
13.88€ (27.15лв.)
без ДДС: 11.57€ (22.63лв.)
Етикети:
DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g
, AMABEZKAR3255
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g
, цена DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g
, оферти DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g
, ревю DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g
, промоция DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g
, онлайн магазин DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g
, поръчай DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g
, DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g мнения
, DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g
, гаранция DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g
, бърза доставка DOLINA NOTECI Premium with veal
, tomatoes and pasta - wet dog food for adult small breeds - 185g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3255 характеристики
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3255 спецификации
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3255 review
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3255 сравнение
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3255 отзиви
, DOLINA NOTECI AMABEZKAR3255 намаление
| Product category : | Wet food |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | Grain-free, Food hypersensitivity |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Series : | DOLINA NOTECI Premium |
| Breed size: | X-Small (< 4kg), Mini (5 - 10kg) |
| Dispenser type: | Can |
| Capacity: | 185 g |
| Includes vitamins: | Vitamin C, Vitamin D3, Vitamin E |
| Pet life stage: | Mature |
| Package type: | Can |
| Pet food flavor: | Tomato, Beef, Chicken, Pork |
| Quantity: | 1 |
| Zinc content (per 100 g): | 30 mg |
| Crude fibres: | 0.3% |
| Crude ash: | 2% |
| Protein: | 10% |
| Manganese content (per 100g): | 2 mg |
| Iodine content (per 100 g): | 300 μg |
| Moisture content: | 78% |
| Fat content: | 5% |




