



Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZDNTKMP0011
- Тегло: 0.15kg
- SKU: DLZDNTKMP0011
13.92€ (27.23лв.)
без ДДС: 11.60€ (22.69лв.)
Етикети:
Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
, DLZDNTKMP0011
, DOLINA NOTECI
, Офис
, Дом & Градина
, купете Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
, цена Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
, оферти Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
, ревю Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
, промоция Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
, онлайн магазин Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
, поръчай Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
, Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g мнения
, Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, dolina noteci {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
, гаранция Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
, бърза доставка Dolina Noteci 5902921300748 dogs moist food Rabbit Adult 150 g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0011 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0011 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0011 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0011 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0011 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0011 намаление
EAN: 5902921300748
Technical Specifications
| Package type | Sachet |
| Pet food flavor | Rabbit |
| Includes vitamins | Vitamin E |
| Includes vitamins | Vitamin D3 |
| Breed size | Mini (5 - 10kg) |
| Pet life stage | Mature |
| Capacity | 150 g |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Age of the pet | Adult |
| Series | DOLINA NOTECI Premium |
| Main flavor | Rabbit |
| Product category | Wet food |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Category | For dog |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Quantity | 1 |
| Warnings | Not intended for human consumption. |
| Warnings | Store in a dry and cool place. |
| Warnings | Use before the expiry date. |
| Fat content | 6.5% |
| Crude ash | 2.5% |
| Protein | 12% |
| Crude fibres | 0.6% |
| Moisture content | 77% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3 x 16 x 9.5 cm
Weight: 0.15 kg
