
Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZDNTKMP0170
- Тегло: 0.32kg
14.21€ (27.79лв.)
без ДДС: 11.84€ (23.16лв.)
Етикети:
Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g
, DLZDNTKMP0170
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g
, цена Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g
, оферти Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g
, ревю Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g
, промоция Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g
, онлайн магазин Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g
, поръчай Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g
, Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g мнения
, Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g
, гаранция Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g
, бърза доставка Dolina Noteci Premiu duck dish with potatoes - wet dog food - 300g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0170 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0170 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0170 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0170 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0170 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0170 намаление
| Pet life stage: | Mature |
| Weight: | 300 g |
| Package type: | Sachet |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Animal type(s): | Dog |
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Dosage form: | Solid |
| Suitable for: | Dog |
| Health effects: | General health |
| Pet food flavor: | Duck, Potato |
| Product category : | Wet food |
| Additional features: | General health, Allergy, Grain-free, Food hypersensitivity |
| Main flavor: | Duck |
| Series : | DOLINA NOTECI Premium |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Quantity: | 1 |
| Soy free: | No data available |
| Manganese content: | 2 mg/kg |
| Copper content: | 0.4 mg/kg |
| Moisture content: | 79% |
| Protein: | 11% |
| Iodine content: | 0.3 mg/kg |
| Phosphorus: | 0.25% |
| Gluten free: | Yes |
| Fat content: | 6% |
| Vitamin E content: | 40 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 450 IU/kg |
| Sugar free: | No data available |
| Zinc content: | 30 mg/kg |
| Crude ash: | 1.5% |
| Calcium: | 0.3% |
| Crude fibres: | 0.8% |
| Preservative free: | Y |
| No artificial colours: | Yes |




