
Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKSP0012
- Тегло: 1.28kg
26.78€ (52.38лв.)
без ДДС: 22.32€ (43.65лв.)
Етикети:
Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg
, DLZROYKSP0012
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg
, цена Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg
, оферти Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg
, ревю Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg
, промоция Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg
, онлайн магазин Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg
, поръчай Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg
, Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg мнения
, Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg
, гаранция Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg
, бърза доставка Dog Food Royal Canin SHN Breed Cavalier K C 1.5 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKSP0012 характеристики
, Royal Canin DLZROYKSP0012 спецификации
, Royal Canin DLZROYKSP0012 review
, Royal Canin DLZROYKSP0012 сравнение
, Royal Canin DLZROYKSP0012 отзиви
, Royal Canin DLZROYKSP0012 намаление
| Main flavor: | Chicken |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features: | General health, Hair and skin |
| Category: | For dog |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| Package type: | Sack |
| Weight: | 1.5 kg |
| Includes vitamins: | Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B5, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B12, Vitamin A |
| Health effects: | Cardiac, Skin & coat |
| Dog breed: | Cavalier King Charles Spaniel |
| Antioxidants included: | Yes |
| Pet specific needs: | Skin and coat |
| Pet life stage: | Mature |
| Potassium content: | 0.7% |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 50.5 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 800 IU/kg |
| Taurine content: | 3.5 mg/kg |
| Vitamin C content: | 300 mg/kg |
| L-carnitine content: | 400 mg/kg |
| Vitamin E content: | 800 mg/kg |
| Crude ash: | 5.4% |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 28 mg/kg |
| Niacin (vitamin B3) content: | 501.5 mg/kg |
| Fat content: | 14% |
| Selenium content: | 0.12 mg/kg |
| Protein: | 27% |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 14.2 mg/kg |
| Crude fibres: | 2.8% |
| Metabolisable Energy (ME): | 3766 kcal/kg |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 150.8 mg/kg |
| Sodium: | 0.3% |
| Calcium: | 0.8% |
| Vitamin B6 content: | 78.7 mg/kg |
| Phosphorus: | 0.5% |
| Magnesium content: | 0.11% |
| Biotin content: | 3190 μg/kg |
| Copper content: | 10 mg/kg |
| Iodine content: | 5.3 mg/kg |
| Zinc content: | 206 mg/kg |
| Manganese content: | 69 mg/kg |
| Iron content: | 53 mg/kg |
| Vitamin A content: | 30600 IU/kg |





