





Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 65224
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.62kg
21.65€ (42.34лв.)
без ДДС: 18.04€ (35.28лв.)
Етикети:
Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W
, 65224
, Defender
, Тонколони
, Периферия
, купете Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W
, цена Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W
, оферти Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W
, ревю Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W
, промоция Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W
, онлайн магазин Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W
, поръчай Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W
, Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W мнения
, Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W сравнение
, евтин Тонколони
, топ Тонколони
, най-добър Тонколони
, нов Тонколони
, defender {ucfirst}тонколони
, оригинален Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W
, гаранция Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W
, бърза доставка Defender SPK-240 loudspeaker Black Wired 6 W
, Defender цена
, Defender промоция
, Defender отстъпка
, Defender Тонколони
, тонколони в българия
, тонколони techmag
, онлайн поръчка Тонколони
, магазин за Тонколони
, топ оферти Тонколони
, Defender 65224 характеристики
, Defender 65224 спецификации
, Defender 65224 review
, Defender 65224 сравнение
, Defender 65224 отзиви
, Defender 65224 намаление
| Power source type: | USB |
| USB output voltage: | 5 V |
| Product colour: | Black |
| Recommended usage: | Universal |
| Housing material: | MDF |
| Frequency range: | 100 - 18000 Hz |
| RMS rated power: | 6 W |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| USB connectivity: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| USB charging: | Yes |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| Speaker placement: | Tabletop/bookshelf |





