

















Bag Defender TOTE 15.6" 39.6 cm (15.6") GREY
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TPEDFNTOR0006
- Тегло: 0.36kg
- SKU: TPEDFNTOR0006
27.36€ (53.51лв.)
без ДДС: 22.80€ (44.59лв.)
Етикети:
Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY
, TPEDFNTOR0006
, Defender
, Чанти за камери и камкодери
, Фото и Видео аксесоари
, купете Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY
, цена Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY
, оферти Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY
, ревю Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY
, промоция Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY
, онлайн магазин Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY
, поръчай Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY
, Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY мнения
, Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY сравнение
, евтин Чанти за камери и камкодери
, топ Чанти за камери и камкодери
, най-добър Чанти за камери и камкодери
, нов Чанти за камери и камкодери
, defender {ucfirst}чанти за камери и камкодери
, оригинален Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY
, гаранция Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY
, бърза доставка Bag Defender TOTE 15.6 39.6 cm (15.6) GREY
, Defender цена
, Defender промоция
, Defender отстъпка
, Defender Чанти за камери и камкодери
, чанти за камери и камкодери в българия
, чанти за камери и камкодери techmag
, онлайн поръчка Чанти за камери и камкодери
, магазин за Чанти за камери и камкодери
, топ оферти Чанти за камери и камкодери
, Defender TPEDFNTOR0006 характеристики
, Defender TPEDFNTOR0006 спецификации
, Defender TPEDFNTOR0006 review
, Defender TPEDFNTOR0006 сравнение
, Defender TPEDFNTOR0006 отзиви
, Defender TPEDFNTOR0006 намаление
EAN: 4745090826135
MPN: 26100
Technical Specifications
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Number of front pockets | 1 |
| Front pocket | Yes |
| Closure type | Velcro, Zipper |
| Brand compatibility | Any brand |
| Case type | Toploader bag |
| Product main colour | Grey |
| Exterior pockets | Front pocket |
| Protection features | Dust resistant, Impact resistant |
| Material | Polyester |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Quantity | 1 |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Gender | Unisex |
| Shoulder strap | Yes |
| Consumer life stage | All |
| Interior pockets | Zip pocket |
| Package height | 300 mm |
| Height | 295 mm |
| Package weight | 400 g |
| Package width | 410 mm |
| Package depth | 25 mm |
| Width | 400 mm |
| Weight | 350 g |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14 x 27 x 2 cm
Weight: 0.362 kg
