













Bag Defender FIRM 15.6" 39.6 cm (15.6") BLACK
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TPEDFNTOR0009
- Тегло: 0.66kg
- SKU: TPEDFNTOR0009
71.58€ (140.00лв.)
без ДДС: 59.65€ (116.67лв.)
Етикети:
Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK
, TPEDFNTOR0009
, Defender
, Чанти за камери и камкодери
, Фото и Видео аксесоари
, купете Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK
, цена Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK
, оферти Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK
, ревю Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK
, промоция Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK
, онлайн магазин Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK
, поръчай Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK
, Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK мнения
, Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK сравнение
, евтин Чанти за камери и камкодери
, топ Чанти за камери и камкодери
, най-добър Чанти за камери и камкодери
, нов Чанти за камери и камкодери
, defender {ucfirst}чанти за камери и камкодери
, оригинален Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK
, гаранция Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK
, бърза доставка Bag Defender FIRM 15.6 39.6 cm (15.6) BLACK
, Defender цена
, Defender промоция
, Defender отстъпка
, Defender Чанти за камери и камкодери
, чанти за камери и камкодери в българия
, чанти за камери и камкодери techmag
, онлайн поръчка Чанти за камери и камкодери
, магазин за Чанти за камери и камкодери
, топ оферти Чанти за камери и камкодери
, Defender TPEDFNTOR0009 характеристики
, Defender TPEDFNTOR0009 спецификации
, Defender TPEDFNTOR0009 review
, Defender TPEDFNTOR0009 сравнение
, Defender TPEDFNTOR0009 отзиви
, Defender TPEDFNTOR0009 намаление
EAN: 4745090827255
MPN: 26123
Technical Specifications
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Case type | Toploader bag |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Front pocket | Yes |
| Protection features | Dust resistant, Impact resistant |
| Number of front pockets | 1 |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Product main colour | Black |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Quantity | 1 |
| Exterior pockets | Front pocket |
| Consumer life stage | All |
| Gender | Unisex |
| Brand compatibility | Any brand |
| Interior pockets | Zip pocket |
| Closure type | Velcro, Zipper |
| Material | Polyurethane |
| Package weight | 650 g |
| Weight | 600 g |
| Package height | 70 mm |
| Package width | 420 mm |
| Package depth | 300 mm |
| Width | 420 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 70 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 45 x 33 x 55 cm
Weight: 0.655 kg
