


-38 %



DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 65118
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.99kg
23.12€ (45.23лв.)
37.18€ (72.71лв.)
без ДДС: 19.27€ (37.69лв.)
Етикети:
DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH
, 65118
, Defender
, Тонколони
, Периферия
, купете DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH
, цена DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH
, оферти DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH
, ревю DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH
, промоция DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH
, онлайн магазин DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH
, поръчай DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH
, DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH мнения
, DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH сравнение
, евтин Тонколони
, топ Тонколони
, най-добър Тонколони
, нов Тонколони
, defender {ucfirst}тонколони
, оригинален DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH
, гаранция DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH
, бърза доставка DEFENDER SOUNDBAR Z8 10W LED BLUETOOTH
, Defender цена
, Defender промоция
, Defender отстъпка
, Defender Тонколони
, тонколони в българия
, тонколони techmag
, онлайн поръчка Тонколони
, магазин за Тонколони
, топ оферти Тонколони
, Defender 65118 характеристики
, Defender 65118 спецификации
, Defender 65118 review
, Defender 65118 сравнение
, Defender 65118 отзиви
, Defender 65118 намаление
| Volume control: | Knob |
| Product design: | Cube |
| Product colour: | Black |
| Recommended usage: | PC / Laptop |
| Package type: | Box |
| Warranty card: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Quick start guide: | Yes |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR): | 60 dB |
| Frequency range: | 190 - 20000 Hz |
| RMS rated power: | 10 W |
| USB charging port: | Yes |
| USB connectivity: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Number of speakers: | 2 |
| Number of drivers: | 1 |
| Sustainability certificates: | RoHS |





