





DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 65229
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.73kg
26.24€ (51.33лв.)
без ДДС: 21.87€ (42.77лв.)
Етикети:
DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB
, 65229
, Defender
, Тонколони
, Периферия
, купете DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB
, цена DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB
, оферти DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB
, ревю DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB
, промоция DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB
, онлайн магазин DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB
, поръчай DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB
, DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB мнения
, DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB сравнение
, евтин Тонколони
, топ Тонколони
, най-добър Тонколони
, нов Тонколони
, defender {ucfirst}тонколони
, оригинален DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB
, гаранция DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB
, бърза доставка DEFENDER BLUETOOTH SOUNDBAR Z2 6W LED USB
, Defender цена
, Defender промоция
, Defender отстъпка
, Defender Тонколони
, тонколони в българия
, тонколони techmag
, онлайн поръчка Тонколони
, магазин за Тонколони
, топ оферти Тонколони
, Defender 65229 характеристики
, Defender 65229 спецификации
, Defender 65229 review
, Defender 65229 сравнение
, Defender 65229 отзиви
, Defender 65229 намаление
| Product design: | Cube |
| Volume control: | Buttons |
| Product colour: | Black |
| Recommended usage: | PC / Laptop |
| Package type: | Box |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Warranty card: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| RMS rated power: | 16 W |
| Frequency range: | 100 - 20000 Hz |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR): | 75 dB |
| Wi-Fi: | No |
| USB charging port: | Yes |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3, class 1, with LE Audio support |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Number of drivers: | 1 |
| Number of speakers: | 2 |
| Sustainability certificates: | RoHS |





