





CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: UT650EG-FR
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.45kg
65.96€ (129.01лв.)
без ДДС: 54.97€ (107.51лв.)
Етикети:
CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, UT650EG-FR
, CyberPower
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, цена CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, оферти CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, ревю CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, промоция CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, онлайн магазин CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, поръчай CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s) мнения
, CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, cyberpower {ucfirst}line interactive ups
, оригинален CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, гаранция CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, бърза доставка CyberPower UT650EG-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, CyberPower UT650EG-FR характеристики
, CyberPower UT650EG-FR спецификации
, CyberPower UT650EG-FR review
, CyberPower UT650EG-FR сравнение
, CyberPower UT650EG-FR отзиви
, CyberPower UT650EG-FR намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Power protection features: | Overload |
| Output power capacity: | 0.65 kVA |
| Response time: | 4 ms |
| Output power: | 360 W |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Waveform: | Sine |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Input operation voltage (max): | 290 V |
| Output operation voltage (max): | 230 V |
| Input operation voltage (min): | 165 V |
| Audible alarm modes: | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| EMI/RFI noise filtering: | Yes |
| Housing material: | Plastic |
| LED indicators: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Cable length: | 1.2 m |
| Form factor: | Tower |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Non-operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Width: | 84 mm |
| Depth: | 280 mm |
| Weight: | 3.8 kg |
| Height: | 174 mm |
| AC outlets quantity: | 3 AC outlet(s) |
| AC outlet types: | Type E |
| Battery recharge time: | 6 h |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |








