





CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CP1350EPFCLCD
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 11.30kg
336.94€ (658.99лв.)
без ДДС: 280.78€ (549.16лв.)
![]() |
12 x 31.82 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s)
, CP1350EPFCLCD
, CyberPower
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s)
, цена CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s)
, оферти CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s)
, ревю CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s)
, промоция CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s)
, онлайн магазин CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s)
, поръчай CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s)
, CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s) мнения
, CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, cyberpower {ucfirst}line interactive ups
, оригинален CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s)
, гаранция CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s)
, бърза доставка CyberPower CP1350EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.35 kVA 780 W 6 AC outlet(s)
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, CyberPower CP1350EPFCLCD характеристики
, CyberPower CP1350EPFCLCD спецификации
, CyberPower CP1350EPFCLCD review
, CyberPower CP1350EPFCLCD сравнение
, CyberPower CP1350EPFCLCD отзиви
, CyberPower CP1350EPFCLCD намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Surge protection features: | Modem, Fax, Network, Telephone, Digital Subscriber Line (DSL) |
| Efficiency: | 98.5% |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Waveform: | Sine |
| Input operation voltage (min): | 165 V |
| Output power capacity: | 1.35 kVA |
| Auto-restart: | Yes |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| Surge protection: | Yes |
| Output power: | 780 W |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Input operation voltage (max): | 265 V |
| Power protection features: | Overload |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Noise level: | 35 dB |
| Audible alarm modes: | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| EMI/RFI noise filtering: | Yes |
| Cooling type: | Passive |
| Display type: | LCD |
| Form factor: | Tower |
| Product colour: | Black |
| LED indicators: | Yes |
| Height: | 265 mm |
| Width: | 100 mm |
| Depth: | 370 mm |
| Weight: | 10.9 kg |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Number of type F outputs: | 6 |
| USB port: | Yes |
| Serial interface: | Yes |
| Serial ports quantity: | 1 |
| AC outlets quantity: | 6 AC outlet(s) |
| Modem (RJ-11) ports: | 1 |
| Power plug: | C14 coupler |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Battery capacity: | 8.5 Ah |
| Battery voltage: | 12 V |
| Battery recharge time: | 8 h |
| Number of batteries supported: | 2 |
| Typical backup time at half load: | 10 min |
| Typical backup time at full load: | 4 min |
| Nominal output voltage: | 230 V |









