





CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: B0620SC0-FR
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.48kg
22.33€ (43.68лв.)
без ДДС: 18.61€ (36.40лв.)
Етикети:
CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black
, B0620SC0-FR
, CyberPower
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black
, цена CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black
, оферти CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black
, ревю CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black
, промоция CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black
, онлайн магазин CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black
, поръчай CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black
, CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black мнения
, CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, cyberpower {ucfirst}разклонители
, оригинален CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black
, гаранция CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black
, бърза доставка CyberPower Tracer III B0620SC0-FR surge protector 6 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m Black
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, CyberPower B0620SC0-FR характеристики
, CyberPower B0620SC0-FR спецификации
, CyberPower B0620SC0-FR review
, CyberPower B0620SC0-FR сравнение
, CyberPower B0620SC0-FR отзиви
, CyberPower B0620SC0-FR намаление
| Product colour: | Black |
| On/off switch: | Yes |
| Over current protection: | Yes |
| AC outlets quantity: | 6 AC outlet(s) |
| AC outlet types: | Type E (FR) |
| USB charging: | No |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Surge energy rating: | 350 J |
| Nominal input voltage: | 200 - 250 V |
| Storage temperature (T-T): | -15 - 45 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Width: | 49 mm |
| Height: | 325 mm |
| Depth: | 41.5 mm |
| Weight: | 375 g |
| RoHS compliance: | Y |
| Cable length: | 1.8 m |








