
CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: P0420SUD0-FR
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.49kg
24.82€ (48.54лв.)
без ДДС: 20.68€ (40.45лв.)
Етикети:
CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m
, P0420SUD0-FR
, CyberPower
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m
, цена CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m
, оферти CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m
, ревю CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m
, промоция CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m
, онлайн магазин CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m
, поръчай CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m
, CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m мнения
, CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, cyberpower {ucfirst}разклонители
, оригинален CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m
, гаранция CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m
, бърза доставка CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR surge protector Black 4 AC outlet(s) 200 - 250 V 1.8 m
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, CyberPower P0420SUD0-FR характеристики
, CyberPower P0420SUD0-FR спецификации
, CyberPower P0420SUD0-FR review
, CyberPower P0420SUD0-FR сравнение
, CyberPower P0420SUD0-FR отзиви
, CyberPower P0420SUD0-FR намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Product colour: | Black |
| EMI/RFI noise filtering: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Over current protection: | Yes |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC outlets quantity: | 4 AC outlet(s) |
| Port 2 output current: | 2.4 A |
| Port 1 output current: | 2.4 A |
| Nominal input voltage: | 200 - 250 V |
| AC outlet types: | Type E |
| Surge energy rating: | 350 J |
| USB charging: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -15 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Height: | 297 mm |
| Cable length: | 1.8 m |
| Depth: | 45.5 mm |
| Width: | 55.5 mm |
| Weight: | 395 g |
| USB ports quantity: | 2 |
| LED indicators: | Yes |








