





CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PR1500ERT2U
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 31.50kg
792.58€ (1,550.14лв.)
без ДДС: 660.48€ (1,291.79лв.)
![]() |
12 x 74.85 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
, PR1500ERT2U
, CyberPower
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
, цена CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
, оферти CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
, ревю CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
, промоция CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
, онлайн магазин CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
, поръчай CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
, CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s) мнения
, CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, cyberpower {ucfirst}line interactive ups
, оригинален CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
, гаранция CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
, бърза доставка CyberPower PR1500ERT2U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, CyberPower PR1500ERT2U характеристики
, CyberPower PR1500ERT2U спецификации
, CyberPower PR1500ERT2U review
, CyberPower PR1500ERT2U сравнение
, CyberPower PR1500ERT2U отзиви
, CyberPower PR1500ERT2U намаление
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| Input operation voltage (min): | 151 V |
| Waveform: | Pure sine |
| Power protection features: | Overload |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| Surge protection: | Yes |
| Input operation voltage (max): | 302 V |
| Maximum current: | 10 A |
| Power Factor Correction (PFC) type: | Active |
| Output power capacity: | 1500 kVA |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Audible alarm modes: | Fault, Overload alarm, Alarm when on battery, Low battery alarm |
| Output power: | 1500 W |
| Noise level: | 52.5 dB |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Output power factor: | 1 |
| EMI/RFI noise filtering: | Yes |
| Output operation voltage (min): | 220 V |
| Emergency Power Off (EPO): | Yes |
| Output operation voltage (max): | 240 V |
| Surge energy rating: | 2430 J |
| Audible alarm(s): | Yes |
| LED indicators: | Yes |
| Rack capacity: | 2U |
| Housing material: | Metal |
| Product colour: | Black |
| Cable length: | 3.05 m |
| RoHS compliance: | Y |
| Operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -15 - 45 °C |
| Non-operating altitude: | 0 - 15000 m |
| Depth: | 412 mm |
| Height: | 86.5 mm |
| Width: | 433 mm |
| Weight: | 29.4 kg |
| Package width: | 560 mm |
| Package height: | 275 mm |
| Rack mount kit: | Yes |
| Emergency Power Off (EPO) connector: | Yes |
| Serial interface: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| USB port: | Yes |
| Serial ports quantity: | 1 |
| AC outlet types: | C13 coupler |
| Serial interface type: | RS-232 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| AC outlets quantity: | 10 AC outlet(s) |
| Hot-swap battery: | Yes |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery recharge time: | 3 h |
| Number of batteries supported: | 1 |









