





CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: VP700ELCD-FR
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.80kg
132.25€ (258.66лв.)
без ДДС: 110.21€ (215.55лв.)
![]() |
12 x 12.49 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s)
, VP700ELCD-FR
, CyberPower
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s)
, цена CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s)
, оферти CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s)
, ревю CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s)
, промоция CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s)
, онлайн магазин CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s)
, поръчай CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s)
, CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s) мнения
, CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, cyberpower {ucfirst}line interactive ups
, оригинален CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s)
, гаранция CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s)
, бърза доставка CyberPower Tracer III VP700ELCD-FR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.7 kVA 390 W 4 AC outlet(s)
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, CyberPower VP700ELCD-FR характеристики
, CyberPower VP700ELCD-FR спецификации
, CyberPower VP700ELCD-FR review
, CyberPower VP700ELCD-FR сравнение
, CyberPower VP700ELCD-FR отзиви
, CyberPower VP700ELCD-FR намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Output operation voltage (max): | 230 V |
| Surge protection: | Yes |
| Waveform: | Sine |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| Response time: | 4 ms |
| EMI/RFI noise filtering: | Yes |
| Output power capacity: | 0.7 kVA |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Maximum current: | 3.04 A |
| Input operation voltage (max): | 295 V |
| Surge energy rating: | 450 J |
| Noise level: | 40 dB |
| Audible alarm modes: | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Input operation voltage (min): | 167 V |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Output power: | 390 W |
| Display type: | LCD |
| Housing material: | Plastic |
| Form factor: | Tower |
| LED indicators: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Cable length: | 1.5 m |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Non-operating altitude: | 0 - 3048 m |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 50 °C |
| Operating altitude: | 0 - 3048 m |
| Weight: | 5.14 kg |
| Height: | 2227 mm |
| Width: | 100 mm |
| Depth: | 260 mm |
| Cables included: | USB cable |
| Manual: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Serial ports quantity: | 1 |
| Serial interface type: | RS-232 |
| Serial interface: | Yes |
| AC outlets quantity: | 4 AC outlet(s) |
| USB port: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| USB port type: | USB Type-B |
| Typical backup time at full load: | 1 min |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery recharge time: | 8 h |
| Typical backup time at half load: | 10 min |









