





CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CP1600EPFCLCD
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 12.01kg
413.92€ (809.55лв.)
без ДДС: 344.93€ (674.62лв.)
![]() |
12 x 39.09 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s)
, CP1600EPFCLCD
, CyberPower
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s)
, цена CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s)
, оферти CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s)
, ревю CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s)
, промоция CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s)
, онлайн магазин CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s)
, поръчай CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s)
, CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s) мнения
, CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, cyberpower {ucfirst}line interactive ups
, оригинален CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s)
, гаранция CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s)
, бърза доставка CyberPower CP1600EPFCLCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.6 kVA 1000 W 6 AC outlet(s)
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, CyberPower CP1600EPFCLCD характеристики
, CyberPower CP1600EPFCLCD спецификации
, CyberPower CP1600EPFCLCD review
, CyberPower CP1600EPFCLCD сравнение
, CyberPower CP1600EPFCLCD отзиви
, CyberPower CP1600EPFCLCD намаление
| Sustainability certificates: | RoHS, CE |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Power source type: | AC |
| Output power: | 1000 W |
| Input operation voltage (max): | 240 V |
| Surge energy rating: | 405 J |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Input operation voltage (min): | 220 V |
| Waveform: | Pure sine |
| Detachable power cord: | Yes |
| Output power capacity: | 1.6 kVA |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Display type: | LCD |
| Cable length: | 1.83 m |
| LED indicators: | Power |
| Form factor: | Tower |
| Product colour: | Black |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -15 - 45 °C |
| Package height: | 370 mm |
| Package width: | 195 mm |
| Weight: | 11 kg |
| Depth: | 355 mm |
| Height: | 280 mm |
| Width: | 100 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| USB port type: | USB Type A/USB Type-C |
| AC outlets quantity: | 6 AC outlet(s) |
| AC outlet types: | Type F |
| USB port: | Yes |
| Battery recharge time: | 8 h |
| Typical backup time at half load: | 9.7 min |
| Typical backup time at full load: | 2.6 min |
| Replacement battery cartridge: | RBP0142 |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Harmonized System (HS) code: | 8504408590 |









