



CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: BR1200ELCD-FR
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 8.43kg
226.72€ (443.42лв.)
без ДДС: 188.93€ (369.51лв.)
![]() |
12 x 21.41 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s)
, BR1200ELCD-FR
, CyberPower
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s)
, цена CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s)
, оферти CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s)
, ревю CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s)
, промоция CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s)
, онлайн магазин CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s)
, поръчай CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s)
, CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s) мнения
, CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, cyberpower {ucfirst}line interactive ups
, оригинален CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s)
, гаранция CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s)
, бърза доставка CyberPower BR1200ELCD uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 8 AC outlet(s)
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, CyberPower BR1200ELCD-FR характеристики
, CyberPower BR1200ELCD-FR спецификации
, CyberPower BR1200ELCD-FR review
, CyberPower BR1200ELCD-FR сравнение
, CyberPower BR1200ELCD-FR отзиви
, CyberPower BR1200ELCD-FR намаление
| Sustainability certificates: | RoHS, CE, EAC |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Output power: | 720 W |
| Output operation voltage (max): | 240 V |
| Surge protection: | Yes |
| Input operation voltage (max): | 290 V |
| Power protection features: | Short circuit |
| Input operation voltage (min): | 165 V |
| EMI/RFI noise filtering: | Yes |
| Response time: | 4 ms |
| Surge protection features: | Network, Telephone, Fax, Modem |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Output power capacity: | 1.2 kVA |
| Output operation voltage (min): | 220 V |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Audible alarm modes: | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Surge energy rating: | 150 J |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Heat dissipation: | 137 BTU/h |
| Waveform: | Sine |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| LED indicators: | Power, Battery level, Status |
| Product colour: | Black |
| Cable length: | 1.5 m |
| Display type: | LCD |
| Housing material: | Plastic |
| Form factor: | Desktop |
| Non-operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Width: | 166 mm |
| Weight: | 8.2 kg |
| Package height: | 230 mm |
| Height: | 118 mm |
| Package width: | 158 mm |
| Depth: | 288 mm |
| AC outlets quantity: | 8 AC outlet(s) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| USB port: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Modem (RJ-11) ports: | 2 |
| AC outlet types: | Type F |
| USB port type: | USB Type-A |
| Battery recharge time: | 8 h |
| Battery voltage: | 230 V |
| Typical backup time at full load: | 2 min |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Typical backup time at half load: | 9 min |
| Number of batteries supported: | 2 |
| Replacement battery cartridge: | RBP0063 |
| Number of phases: | 1 |
| Harmonized System (HS) code: | 8504408590 |









