
Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 5455C012AA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 26.90kg
662.44€ (1,295.61лв.)
без ДДС: 552.03€ (1,079.68лв.)
![]() |
12 x 62.56 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, 5455C012AA
, Canon
, Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, цена Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, оферти Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, ревю Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, промоция Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, онлайн магазин Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, поръчай Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi мнения
, Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi сравнение
, евтин Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ Цветни лазерни мултифункционални устройства
, най-добър Цветни лазерни мултифункционални устройства
, нов Цветни лазерни мултифункционални устройства
, canon {ucfirst}цветни лазерни мултифункционални устройства
, оригинален Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, гаранция Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, бърза доставка Canon i-SENSYS MF752Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, Canon цена
, Canon промоция
, Canon отстъпка
, Canon Цветни лазерни мултифункционални устройства
, цветни лазерни мултифункционални устройства в българия
, цветни лазерни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Цветни лазерни мултифункционални устройства
, магазин за Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ оферти Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Canon 5455C012AA характеристики
, Canon 5455C012AA спецификации
, Canon 5455C012AA review
, Canon 5455C012AA сравнение
, Canon 5455C012AA отзиви
, Canon 5455C012AA намаление
| Duplex functions: | Scan |
| Recommended duty cycle: | 750 - 4000 pages per month |
| Printing colours: | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Maximum duty cycle: | 50000 pages per month |
| Control type: | Touch |
| Colour display: | Yes |
| Product colour: | White |
| Built-in display: | Yes |
| Display: | LCD |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (standby): | 24 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power consumption (printing): | 700 W |
| Power consumption (sleep): | 1 W |
| Power consumption (max): | 1380 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 30 °C |
| Weight: | 23.3 kg |
| Depth: | 461 mm |
| Height: | 430 mm |
| Width: | 425 mm |
| Security algorithms: | WPA2-PSK, 128-bit WEP, WPA-TKIP, WPA2-TKIP, 64-bit WEP, WPA2-AES, WPA-PSK, WPA-AES |
| Management protocols: | SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) |
| Ethernet LAN data rates: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Server operating systems supported: | Windows Server 2019, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Windows operating systems supported: | Windows 8.1, Windows 11, Windows 10 |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.3 Panther |
| Processor frequency: | 1200 MHz |
| Internal memory: | 1024 MB |
| Built-in processor: | Yes |
| Sound power level (printing): | 65 dB |
| Sound power level (standby): | 41 dB |
| USB port: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 33 ppm |
| Warm-up time: | 14 s |
| Maximum resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Time to first page (colour, normal): | 7.1 s |
| Time to first page (black, normal): | 7.1 s |
| Print technology: | Laser |
| Printing: | Colour printing |
| ID-card copy function: | Yes |
| Maximum copy resolution: | 600 x 600 DPI |
| Maximum number of copies: | 999 copies |
| Duplex copying: | Yes |
| Copier resize: | 25 - 400% |
| Copying: | Colour copying |
| Modem speed: | 33.6 Kbit/s |
| Faxing: | No |
| Auto document feeder (ADF): | Yes |
| Total input capacity: | 250 sheets |
| Maximum input capacity: | 850 sheets |
| Auto document feeder (ADF) input capacity: | 50 sheets |
| Multi-Purpose tray input capacity: | 50 sheets |
| Total output capacity: | 150 sheets |
| Total number of input trays: | 1 |
| Multi-Purpose tray: | Yes |
| Paper tray media types: | Envelopes, Plain paper, Thin paper, Heavy paper, Coated paper, Postcard, Recycled paper |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| Envelopes sizes: | Monarch, C5, Com-10, DL |
| Paper tray media weight: | 60 - 200 g/m² |
| Non-ISO print media sizes: | Executive, Letter, Statement |
| ISO B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Scanning: | Colour scanning |
| Scan drivers: | ICA, TWAIN, WIA |
| Scan to: | FTP, E-mail, USB, Cloud |
| Scanner type: | ADF scanner |
| Input colour depth: | 24 bit |
| Output colour depth: | 24 bit |
| Duplex scanning: | Yes |
| Greyscale levels: | 256 |
| Optical scanning resolution: | 600 x 600 DPI |








