





Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 5951C020
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 21.50kg
404.98€ (792.06лв.)
без ДДС: 337.48€ (660.05лв.)
![]() |
12 x 38.24 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi
, 5951C020
, Canon
, Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi
, цена Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi
, оферти Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi
, ревю Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi
, промоция Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi
, онлайн магазин Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi
, поръчай Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi
, Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi мнения
, Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi сравнение
, евтин Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ Цветни лазерни мултифункционални устройства
, най-добър Цветни лазерни мултифункционални устройства
, нов Цветни лазерни мултифункционални устройства
, canon {ucfirst}цветни лазерни мултифункционални устройства
, оригинален Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi
, гаранция Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi
, бърза доставка Canon i-SENSYS MF461dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 36 ppm Wi-Fi
, Canon цена
, Canon промоция
, Canon отстъпка
, Canon Цветни лазерни мултифункционални устройства
, цветни лазерни мултифункционални устройства в българия
, цветни лазерни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Цветни лазерни мултифункционални устройства
, магазин за Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ оферти Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Canon 5951C020 характеристики
, Canon 5951C020 спецификации
, Canon 5951C020 review
, Canon 5951C020 сравнение
, Canon 5951C020 отзиви
, Canon 5951C020 намаление
| Duplex functions: | Scan, Copy, Print |
| Printing colours: | Black |
| Maximum duty cycle: | 80000 pages per month |
| Page description languages: | PCL 6, PCL 5e, UFRII, PostScript 3 |
| Number of print cartridges: | 1 |
| Recommended duty cycle: | 750 - 4000 pages per month |
| Product colour: | Black |
| Display: | LCD |
| Built-in display: | Yes |
| Control type: | Touch |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power consumption (printing): | 480 W |
| Power consumption (sleep): | 0.9 W |
| Power consumption (standby): | 8 W |
| Power consumption (max): | 1280 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 30 °C |
| Width: | 420 mm |
| Height: | 375 mm |
| Depth: | 460 mm |
| Weight: | 16.3 kg |
| Ethernet LAN data rates: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Security algorithms: | WPA-PSK, WPA2-EAP, 64-bit WEP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA-EAP, 128-bit WEP, WPA-TKIP, WPA2-TKIP, WPA-AES |
| Mobile printing technologies: | Apple AirPrint, Mopria Print Service, Canon PRINT Business |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Management protocols: | SNMPv1, SNMPv3 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 11 |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Server operating systems supported: | Windows Server 2012, Windows Server 2022, Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Processor frequency: | 1200 MHz |
| Internal memory: | 1024 MB |
| Built-in processor: | Yes |
| Internal storage capacity: | 4 GB |
| Direct printing: | Yes |
| USB port: | Yes |
| Printing: | Mono printing |
| Secure printing: | Yes |
| Maximum resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Warm-up time: | 14 s |
| Print technology: | Laser |
| Time to first page (black, normal): | 5 s |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 36 ppm |
| Duplex printing: | Yes |
| Maximum number of copies: | 999 copies |
| Time to first copy (black, normal): | 6.1 s |
| N-in-1 copy function: | Yes |
| ID-card copy function: | Yes |
| Duplex copying mode: | Auto |
| Copier resize: | 25 - 400% |
| Maximum copy resolution: | 600 x 600 DPI |
| Copying: | Mono copying |
| N-in-1 copy function (N=): | 4, 2 |
| Duplex copying: | Yes |
| Faxing: | No |
| Total number of input trays: | 1 |
| Multi-Purpose tray: | Yes |
| Total output capacity: | 150 sheets |
| Maximum input capacity: | 900 sheets |
| Total input capacity: | 250 sheets |
| Multi-Purpose tray input capacity: | 100 sheets |
| Multi-Purpose Tray media weight: | 60 - 199 g/m² |
| Envelopes sizes: | DL, Monarch, C5, Com-10 |
| Non-ISO print media sizes: | Oficio, Letter, Executive, Statement, Legal |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| Custom media width: | 105 - 215.9 mm |
| Custom media length: | 128 - 355.6 mm |
| ISO B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Paper tray media types: | Plain paper, Recycled paper, Heavy paper, Thin paper, Postcard, Envelopes, Labels |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A4, A5, A6 |
| Paper tray media weight: | 60 - 120 g/m² |
| Output colour depth: | 24 bit |
| Scan drivers: | TWAIN, WIA, ICA |
| Optical scanning resolution: | 600 x 600 DPI |
| Scan to: | E-mail, PC, FTP, Cloud, USB |
| Scanning: | Colour scanning |
| Scanner type: | ADF scanner |
| Greyscale levels: | 256 |
| Input colour depth: | 24 bit |
| Duplex scanning: | Yes |








